چراغ سبز موراتا به لیگ جزیره | اتاق خبر
کد خبر: 347599
تاریخ انتشار: 12 خرداد 1395 - 02:01
مهاجم جوان یوونتوس به حضور در لیگ برتر جزیره ابراز علاقه نشان داد تا تیم های بزرگ انگلیسی به جذب او امیدوار باشند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، در رئال مادرید فرصت بازی زیادی به آلوارو موراتا نرسید. هرگاه ژوزه مورینیو، سرمربی وقت رئال به او بازی می داد، عملکرد خوبی ارائه می‌کرد. با این حال موراتا تصمیم گرفت کهکشانی‌ها را ترک کند و راهی یوونتوس شود تا به ستاره نخست خط حمله این تیم تبدیل شود.

موراتا در یووه آنقدر خوب کار کرده است که توجه تیم های بزرگ لیگ جزیره را به خود جلب کرده است. هرچند موراتا دوست دارد به رئال برگردد اما به نظر می رسد پیشنهاد تیم های انگلیسی او را وسوسه کرده است.

این مهاجم جوان گفت: از انگلیس چند پیشنهاد وسوسه انگیز دارم. پیوستن به لیگ جزیره نمی تواند برای من حرکت رو به عقب باشد. در ایتالیا چیزهای زیادی یاد گرفتم و می توانم در انگلیس هم چیزهای دیگری از فوتبال یاد بگیرم.

او ادامه داد: حضور در لیگ جزیره هر بازیکنی را کامل‌تر خواهد کرد. دوست دارم در هر تیمی که بازی می کنم، بازیکن با اهمیتی باشم و فرصت بازی در ترکیب اصلی را داشته باشم.

آرسنال و چلسی از جدی ترین مشتریان موراتا هستند اما با انتخاب ژوزه مورینیو به عنوان سرمربی جدید شیاطین سرخ این احتمال زیاد است که او راهی اولدترافورد شود تا بار دیگر در کنار مورینیو کار کند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید