آماده‌ترین‌ بازیکنان یورو را بهتر بشناسید | اتاق خبر
کد خبر: 347615
تاریخ انتشار: 12 خرداد 1395 - 03:17
سایت یوفا نام 10 بازیکن آماده یورو 2016 که هفته آینده آغاز خواهد شد را اعلام کرد.

به‌ گزارش ‌اتاق خبر، به نقل از ایسنا‌، کریستیانو رونالدو با آمادگی کامل به یورو 2016 فرانسه می‌رسد. فیفا نیز این موضوع را تاکید دارد.

به نوشته سایت یوفا، کریستیانو رونالدو آماده‌ترین بازیکن این ر‌قا‌بت‌هاست. در جایگاه دوم زلاتان ایبراهیموویچ قرار دارد و رتبه سوم به آنتوان گریزمان اختصاص دارد.

در این فهرست 10 نفره، چهار بازیکن از اسپانیا حضور دارند. سائول نیگس، کوکه، سرخیو راموس و خوان فران. آنها به ترتیب در جایگاه‌های پنجم، ششم، هفتم و نهم قرار دارند. این لیست را جیمز میلر انگلیسی، تونی کروس آلمانی مارک همشیک اسلواک کامل می‌کنند. این سه بازیکن در رتبه‌های چهارم، هشتم و دهم هستند.

یوفا به برجسته‌ترین عملکردهای این بازیکنان نیز اشاره کرده است. رونالدو 9 گل در هشت بازی اخیرش به ثمر رسانده و ایبراهیموویچ 16 گل را در 12 بازی اخیرش وارد دروازه حریفان نه چندان قدرتمند کرده است.

راموس بهترین بازیکن فینال لیگ قهرمانان اروپا انتخاب شد. خوان فران با حضورش در خط دفاعی باعث شد اتلتیکو در 10 بازی اخیرش، هفت دیدار را بدون گل به پایان برساند.

در این رنکینگ، عملکرد بازیکنان از یکم ژانویه بررسی شده و بازی‌های اخیر بیشترین تاثیر را در آن داشته است. یوفا سطح حریف این بازیکنان را در نظر گرفته است. گل‌های لیگ قهرمانان اروپا ارزشمندتر از لیگ داخلی است.

در این ارزشیابی، پست هر بازیکن نیز در نظر گرفته شده است. به طور مثال توپ‌گیری برای یک هافبک با اهمیت تر از یک مهاجم است.

انتها‌ی‌ پیا‌م/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید