Performancing Metrics

انتقام از نامزد سابق با تهدید به انتشار تصاویر در شبکه های اجتماعی | اتاق خبر
کد خبر: 347808
تاریخ انتشار: 12 خرداد 1395 - 19:40
رییس پلیس فتای استان کرمانشاه گفت: فردی که قصد داشت تصاویر مربوط به نامزد سابقش را در شبکه های اجتماعی با هدف انتقام گیری منتشر کند، با فعالیت پیش دستانه پلیس فتا شناسایی و دستگیر شد.

اتاق خبر - سرهنگ علی شفیعی روز چهارشنبه در این خصوص اظهار کرد: خانمی جوان با مراجعه به پلیس فتا استان، اعلام کرد که شخصی ناشناس در شبکه اجتماعی تلگرام تهدید به انتشار چند عکس خصوصی از وی در فضای مجازی کرده است.

این مقام انتظامی افزود: کارشناسان پلیس فتا با انجام قدامات فنی و کار اطلاعاتی و پلیسی متهم را که قبلا نامزد شاکی بوده شناسایی و با هماهنگی مرجع قضایی احضار کردند.
وی تصریح کرد: متهم پس از مواجهه با دلایل و مدارک مستند لب به اعتراف گشود و فاش کرد، شاکیه نامزد سابقش می باشد اما زمانی که متوجه می شود دختر مورد علاقه اش در گذشته با فرد دیگری نامزد بوده و به وی نگفته است، به قصد انتقام گیری دست به این عمل زشت زده و با نامی ناشناس برای شاکیه ایجاد مزاحمت کرده است.
سرهنگ شفیعی هشدار داد: افرادی که فکر می کنند می توانند به راحتی دست به هتک حیثیت افراد بزنند باید بدانند پلیس فتا با قدرت در برابرشان ایستاده و آنها را در کوتاه ترین زمان ممکن شناسایی و دستگیر خواهند کرد.

ایرنا

94110

نظرات
ADS
ADS
پربازدید