رونمایی از رنو کلیو RS 16 | اتاق خبر
کد خبر: 347900
تاریخ انتشار: 13 خرداد 1395 - 01:44
رنو کلیو RS 16 برای بزرگذاشت چهلمین سالگرد شرکت در مسابقات فرمویل یک و هم چنین بازگشت به این رقابت ها در فصل جاری، در حاشیه ی گرندپری موناکو معرفی شد.

به گزارش اتاق خبر به نقل از اخبار خودرو ،رنو کلیو RS 16 برای بزرگذاشت چهلمین سالگرد شرکت در مسابقات فرمویل یک و هم چنین بازگشت به این رقابت ها در فصل جاری، در حاشیه ی گرندپری موناکو معرفی شد.

۶۸۹۹۶۰٫jpg

رنو در کلیو RS 16 به جای تقویت پیشرانه ی ۱.۶ لیتری چهار سیلندر توربوشارژ، آن را به طور کامل کنار گذاشته و از پیشرانه ی ۲ لیتری چهار سیلندر توربوشارژ به کار رفته در مگان RS بهره برده است تا هاچ بک زیبا و جدید خود حرف های زیادی برای گفتن داشته باشد. این پیشرانه ی توانمند، توانایی خروج ۲۷۵ اسب بخار (۵۵ اسب بخار بیشتر از نمونه ی قدرتمند کلیو RS) در دور موتور ۵۵۰۰ دور بر دقیقه را دارد. پیشرانه ی جدید کلیو هم چنین توانایی تولید ۲۷۲ پوند فوت گشتاور را در دور ۳۰۰۰ دور بر دقیقه دارد.

در هاچ بک قدرتمند کلیو RS 16 جعبه دنده ی ۶ سرعته ی دستی وظیفه ی انتقال قدرت به چرخ های عقب را برعهده دارد تا بدین وسیله این خودرو لذت رانندگی بالایی را برای سرنشینان خود به ارمغان بیاورد. رنو هم چنین در کلیو RS 16 از ترمز های بزرگ تری برای بهبود کنترل، سیستم فرمان جدید و دقیق تر و سیستم تعلیق حرفه ای که از قطعات مشابه با خودروهای مگان و اسکیپ بهره می برد، بهره برده است.

رنو هنوز در خصوص قیمت یا زمان فروش کلیو RS 16 اطلاعاتی منتشر نکرده است.

94105

نظرات
ADS
ADS
پربازدید