بین ما و ایران فاصله زیادی نبود | اتاق خبر
کد خبر: 347982
تاریخ انتشار: 12 خرداد 1395 - 22:16
سرمربی تیم والیبال ژاپن:
سرمربی تیم ملی والیبال ژاپن معتقد است بین تیمش و ایران فاصله زیادی وجود نداشته است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، سرمربی تیم ملی والیبال ژاپن بعد از شکست برابر ایران گفت: این بازی بود که نباید شکست می‌خوردیم. سرنوشت ما به این دیدار وابسته بود و بازی نسبتا خوبی هم به نمایش گذاشتیم و خیلی بد نبودیم. برابر ایران رگه هایی از بازی خوب را به نمایش گذاشتیم ولی اشتباهاتی که داشتیم باعث شد برابر آنها شکست بخوریم. بین ما و ایران فاصله زیادی نبود حالا با این باختی که متحمل شدیم، شانسمان برای رفتن به المپیک خیلی کم شد با این حال در 3 بازی بعدی خودمان با نهایت توان به میدان خواهیم رفت.

شیمیزو امتیازآورترین بازیکن ژاپن برابر ایران نیز درباره این دیدار گفت: در شرایط سختی قرار داشتیم و برای پیروزی تحت فشار بودیم. هر دو تیم والیبال خوبی به نمایش گذاشتند و تمرکزشان را حفظ کردند ولی ایران در زدن سرویس توانست تفاوتش را با ما نشان دهد. نتوانستیم بازی را برگردانیم. برای من واقعا خیلی سخت بود که از مدافعان آن‌ها توپ‌ها را رد کنم. باید تمرکز بیشتر و آرامش بیشتری می‌داشتم و می‌توانستم امتیازهای بیشتری را بدست بیاورم تا ایران را شکست دهیم ولی نتوانستم.

یوکی ایشیکاوا هم گفت: در شرایطی که قرار داشتیم نمی‌توانستیم امتیاز کسب کنیم. باید به پیشرفت‌مان ادامه دهیم و بهتر شویم و فردا بازی بهتری نسبت به بازی با ایران نشان دهیم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید