Performancing Metrics

ریو به ما چشمک زد | اتاق خبر
کد خبر: 347990
تاریخ انتشار: 13 خرداد 1395 - 07:49
اظهار نظرملی پوشان والیبال ایران بعد از برتری برابر ژاپن
ملی‌پوش والیبال گفت: ما باید روند خود را ادامه بدهیم چرا که ریو به ما چشمک زده و باید بدانیم کار هنوز تمام نشده است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، فرهاد قائمی بعد از برد 3 بر یک ژاپن در رقابت‌های والیبال انتخابی المپیک اظهار کرد: بازی برابر میزبان سخت بود. ژاپن تیمی خوب و قدرتمند است و به نوعی حریف اصلی ما در این تورنومنت به شمار می‌رفت.

او ادامه داد: خدارا شکر بازی بردیم و سه امتیاز بدست آوردیم. این بازی تمام شده است. ما به هتل می‌رویم و آن چه کادر فنی می خواهد را می شنویم تا برابر چین اجرا کنیم. تمام تلاش خود را می کنیم تا پیروز میدان بازی با چین باشیم. ریو به ما چشمک می زند اما باید همین روند را ادامه دهیم و سهمیه را بدست آوریم. باید بدانیم که هنوز کار ما تمام نشده است.

میلاد عبادی پور پس از پیروزی بر ژاپن اظهار کرد: بازی خوب و سختی بود. ما قبلا تجربه دیدار با این تیم را خانه اش داشتیم و می دانستیم کار سخت است. در این بازی هم انتظار نمایش خوب از حریف داشتیم و خیلی تلاش کردیم تا برنده شویم و خوشحالم این مسابقه را با سه امتیاز بردیم.

وی افزود: بازی فردا یک مسابقه حیاتی برای تیم ما است و هر چه داریم باید برای فردا بگذاریم. امیدوارم بتوانیم دل همه مردم ایران را شاد کنیم.

حمزه زرینی پس از پیروزی 3 بر یک برابر ژاپن اظهار کرد: خدا را شکر می کنیم که یک برد دیگر به پیروزی هایمان اضافه شد. فردا روز مهمی است و حالا دیگر بازی با ژاپن تمام شده و باید به فکر فردا باشیم.

وی افزود: ریو دیگر خیلی به ما نزدیک است و انگار پشت در هتل منتظر ما است.ان‌شالله فردا برنده بازی با چین شویم و امیدوارم فردا هم خونسردی خود را حفظ کنیم. امیدوارم مثل همیشه با تیم های شرق آسیا خوب بازی کنیم و ببریم . تیم های شرق آسیا قدری ترسو هستند و باید از ابتدا محکم با آن ها بازی کنیم.

زرینی در پایان گفت: ما سربازان ملت ایران هستیم و امیدواریم دعا کنند که فردا بعد از 50 سال رویای المپیک را محقق کنیم و دیگر این بار به المپیک برویم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید