Performancing Metrics

رژیم صهیونیستی بازداشت خبرنگار العالم را تایید کرد | اتاق خبر
کد خبر: 348073
تاریخ انتشار: 13 خرداد 1395 - 13:26
سخنگوی پلیس رژیم صهیونیستی، بازداشت خبرنگار شبکه العالم در بلندی های جولان تایید کرد.

اتاق خبر - به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم، پلیس رژیم صهیونیستی اعلام کرد، صبح روز گذشته (چهارشنبه) «بسام صفدی» خبرنگار شبکه العالم را در جولان اشغالی بازداشت کرده است.

«لوبا سیمری» سخنگوی پلیس رژیم صهیونیستی گفت: «خبر بازداشت بسام صفدی را تأیید می کنیم.» وی به دلیل بازداشت خبرنگار شبکه العالم اشاره ای نکرد.
همسر بسام الصفدی در تماس تلفنی با شبکه العالم خبر داد که نظامیان رژیم صهیونیستی پس از بازداشت وی، بدون هیچ توجیهی لوازم و تجهیزات او را نیز با خود برده و سرقت کردند.
بسام الصفدی خبرنگار شبکه العالم در مناطق اشغالی جولان بود و گزارش های مهم و تاثیرگذاری از این منطقه ارسال کرده بود که از میان آن ها می توان به سرقت نفت جولان توسط رژیم صهیونیستی اشاره کرد که این گزارش بازتاب گسترده‌ای در میان رسانه‌های بین المللی یافت.
این نخستین بار نیست که رژیم صهیونیستی خبرنگاران شبکه العالم را بازداشت می کند، پیش از این نیز در حملۀ رژیم صهیونیستی به غزه، خضر شاهین خبرنگار شبکه العالم در قدس، بازداشت شده بود.
شاهین، در زمانی که رژیم صهیونیستی به منظور مخفی نگه داشتن نتایج جنگ به رسانه ها دستور بایکوت خبری داده بود، گزارش های مهم و حساسی از نتایج جنگ غزه فرستاد.

ایرنا

94110

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید