کنار گذاشتن باتجربه های تیم ملی اشتباه بود | اتاق خبر
کد خبر: 348308
تاریخ انتشار: 15 خرداد 1395 - 00:18
نوروزی:
ملی پوش سابق تیم ملی هندبال بانوان، ملی پوشان با تجربه را سرمایه های هندبال خواند و کنار گذاشتن آنها را اشتباه عنوان کرد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، رویا نوروزی با بیان اینکه کنار گذاشتن با تجربه های تیم ملی اشتباه بود تصریح کرد: در کنار ملی‌پوشان باتجربه می توانستند از بازیکنان جوان استفاده کنند تا تجربه بازیکنان کهنه‌کار مورد استفاده جوان‌ها قرار بگیرد. کنار گذاشتن این بازیکنان اشتباه بود. آنها سرمایه های هندبال بودند.

نوروزی به تیم لیگ برتری خود اشاره و خاطر نشان کرد: در لیگ گذشته فقط دو بازیکن جوان ثامن در تیم ملی حضور داشتند و بازیکنانی همچون ونوس مرادی، شیدا فلاحی و مژگان روح نواز در تیم ملی حضور نداشتند. تیم ثامن با وجود این بازیکنان، قهرمان شد و وجود این بازیکنان در پیشرفت من بسیار موثر بود. قطعا اینها می توانستند برای تیم ملی مثمرثمر باشند. ملی پوشان باتجربه که از تیم ملی کنار گذاشته شدند، اگر در یک رقابت مقابل جوان ها قرار بگیرند، قطعا با تجربه ها پیروز خواهند شد.

نوروزی درباره تیم ملی هندبال بانوان هم اظهار کرد: باید یک برنامه‌ریزی بلند مدت برای بانوان در نظر گرفته شود. با 6 ماه اردو برگزار کردن نمی توان نتیجه لازم را به دست آورد. اگر فدراسیون توان مالی داشته باشد، نباید اردو های تیم ملی قطع شود و ملی پوشان در اردو حضور داشته باشند نه اینکه چند ماه مانده به آغاز رقابت های قهرمانی آسیایی اردو تشکیل دهند و انتظار کسب نتیجه هم داشته باشند. اگر نتیجه می خواهیم، باید برنامه ریزی بلند مدت داشته باشیم.

او که در فصل گذشته در تیم ثامن بازی می کرد، در خصوص مشکلات به وجود آمده برای این تیم گفت: صد درصد مشخص نیست که این تیم منحل می شود. همچنان منتظر خبر از سوی ثامن هستیم. از سوی سایر باشگاه ها پیشنهاد برای فصل آینده داریم ولی الویت تمام بازیکنان ثامن، حضور در این تیم است.

وی حمایت موسسه مالی و اعتباری ثامن از هندبال بانوان را نیز اینگونه تشریح کرد: ورود ثامن به هندبال تحولی را برای بانوان ایجاد کرد. خروج ثامن از لیگ، خیال سایر تیم ها را از لحاظ مالی راحت خواهد کرد چراکه ثامن یک رغیب مالی خوب برای آنها بود. خروج ثامن باعث کاهش سطح قرار داد ها خواهد شد.

بازیکن تیم ثامن با بیان اینکه رشته ورزشی هندبال شناخته شده نیست هم در ادامه اظهار کرد: با رسانه ای کردن هندبال می توان این رشته را معرفی کرد. تبلیغات باید در این زمینه بیشتر شود. فدراسیون سعی کند تیم ثامن را حفظ و در کنار آن سایر اسپانسرها را جذب کند.

رویا نوروزی در پایان گفت: امیدوارم فدراسیون سعی بر حفظ اسپانسری مانند ثامن را داشته باشد تا تیم بانوان در لیگ برتر حضور داشته باشد.

انتهای پیام/

کد: 94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید