به بهبودی خامس رودریگس خوش‌بینم | اتاق خبر
کد خبر: 348405
تاریخ انتشار: 15 خرداد 1395 - 15:20
پکرمن:
سرمربی کلمبیا نسبت به بهبودی هافبک تیمش خوش‌بین است.

 به گزارش اتاق خبر و به نقل از آس، کلمبیا در دیدار افتتاحیه کوپا آمه‌ریکا، آمریکای میزبان را با دو گل شکست داد. خوسه پکرمن پس از این پیروزی گفت: بازی سختی بود. در لحظات زیادی از این دیدار شاهد بازی خوبی بودیم. برتر از آمریکا بودیم و پیروزی نتیجه عادلانه ای بود. شروع خوبی بود و در حال پیشرفت هستیم. در دیدار دوستانه برابر هائیتی هماهنگ تر شدن تیم واضح بود. بازی سنگینی بود. از لحاظ دفاعی منسجم بودیم. اگر نگرانی در این زمینه وجود داشته باشد آن را برطرف خواهیم کرد.

 

سرمربی کلمبیا در ادامه افزود: در هر دو نیمه موقعیت های خوبی داشتیم. می توانستیم یک گل دیگر به ثمر برسانیم. در نیمه دوم به خاطر عملکرد کلیدی خامس رودریگس راحت تر کار کردیم.

 

رودریگس در این دیدار از ناحیه کتف دچار آسیب دیدگی شد. سرمربی آرژانتینی در این باره گفت: امیدواریم آسیب دیدگی خامس جزئی باشد. در ابتدا احساس درد زیاد است اما با گذشت زمان بهتر می شود. فردا وضعیت او مشخص خواهد شد. می خواهم نسبت به بهبودی اش خوش‌بین باشم. می دانیم خامس مهره کلیدی تیم است. می دانیم که دوست دارد برای تیم ملی بازی کند. نباید درباره آسیب دیدگی اش ریسک کرد و تصمیم عجولانه ای گرفت. نمی خواهم به چیز های منفی فکر کنم.

 

او درباره حمایت مردم کالیفرنیا اظهار کرد: فوق العاده بود. در حقیقت دیدن مردمی که مشتاق بازی تیم ملی هستند باعث خوشحالی است. این موضوع مهم بود و به ما آرامش می داد. می خواهیم عملکرد درخشانی داشته باشیم تا باعث لذت بردن مردم باشیم.

منبع: ایسنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید