هراز و چالوس یک‌طرفه می‌شود | اتاق خبر
کد خبر: 348415
تاریخ انتشار: 15 خرداد 1395 - 17:34
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا ضمن تشریح آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور، از یکطرفه شدن محورهای هراز و چالوس به سمت تهران خبر داد.

اتاق خبر: رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا ضمن تشریح آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور، از یکطرفه شدن محورهای هراز و چالوس به سمت تهران خبر داد.

 

سرهنگ نادر رحمانی درباره وضعیت جوی جاده‌های کشور گفت: خوشبختانه در هیچ یک از محورهای مواصلاتی کشور پدیده جوی گزارش نشده است، اما با توجه به گرمای هوا و طولانی بودن روز لازم است رانندگان حتما استراحت کافی داشته و به ازای هر یک 1.5 تا 2 ساعت رانندگی حداقل 15 دقیقه تا نیم ساعت در حاشیه امن جاده توقف کرده و سپس ادامه مسیر دهند.

 

وی با اشاره به وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور نیز گفت: در حال حاضر برابر آخرین گزارش‌های دریافتی از مراکز کنترل ترافیک سراسر کشور حجم تردد خودروها در محدوده‌های پارک جنگلی آمل، نارنجستان و منظریه در محور هراز، محدوده مرزن آباد تا دزدبن در محور چالوس، محدوده‌های منجیل ، رودبار در محور رشت قزوین و محدوده شیرگاه تا سوادکوه در محور فیروزکوه نیمه سنگین گزارش شده است.

 

رحمانی با بیان اینکه دیگر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردارند، گفت: از ساعت 15 امروز برای تسهیل در تردد مسافران محور چالوس از مرزن‌آباد به سمت کرج یک‌طرفه خواهد شد و محور هراز نیز از ساعت 13 از آب‌اسک به سمت رودهن یک‌طرفه خواهد بود.

 

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با اعلام شماره تلفن 88255555 از رانندگان و مسافران خواست برای اطلاع از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی و نیز امدادرسانی به حوادث احتمالی با این شماره تماس بگیرند.

منبع: ایسنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید