پیام تبریک وزارت ورزش به تیم ملی والیبال | اتاق خبر
کد خبر: 348423
تاریخ انتشار: 15 خرداد 1395 - 18:58
وزیر ورزش و جوانان موفقیت تاریخی تیم ملی والیبال ایران در راهیابی به بازیهای المپیک ریو را تبریک گفت.

وزیر ورزش و جوانان موفقیت تاریخی تیم ملی والیبال ایران در راهیابی به بازیهای المپیک ریو را تبریک گفت.

 

به گزارش اتاق خبر و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، محمود گودرزی المپیکی شدن والیبال ایران را نماد برنامه ریزی ،تلاش ،همدلی و کار گروهی و غیرت ایرانی در ورزش ایران توصیف کرد.

 

در پیام گودرزی آمده است:

 

صعود ملی پوشان والیبال ایران به بازیهای المپیک ریو برای نخستین بار در تاریخ ورزش ایران موجب نشاط و فخر مردم ایران و مایه مباهات جامعه ورزش و دولت تدبیر و امید شد.

 

بی تردید آنچه که به دست آمده با تکیه بر برنامه ریزی، تلاش ، همدلی و سالها مداومت در کار و تفکر علمی بود تا این موفقیت تاریخی برای ورزش ایران حاصل شود.

 

حضور مقتدرانه تیم ملی والیبال ایران در رقابتهای انتخابی المپیک در توکیو و راهیابی آنها به بازیهای ریو باعث ثبت رکورد جدید در سهمیه های ایران در تاریخ المپیک شد و خشنودی جامعه ورزش را دوچندان کرد .

 

با شکرگزاری به درگاه ایزد منان، این سربلندی و موفقیت را به مقام معظم رهبری ،ریاست محترم جمهوری ، ملی پوشان و کادرفنی ، فدراسیون والیبال ، جامعه ورزش و مردم قدردان ایران سربلند تبریک می گویم.

 

با استعانت از باری تعالی و یاری خداوند امیدوارم تیم ملی والیبال جمهوری اسلامی ایران و کاروان ورزشی امام رضا (ع) در المپیک ریو, موفقیت و پیروزی به ملت سرافراز کشور عزیزمان هدیه دهد.

 

عزت و افتخار تک تک کاروان ورزشی ایران را از خداوند متعال خواستارم.

 محمود گودرزی

 

منبع: ایسنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید