فقط آرزوی داشتن این خودرو را می توانید داشته باشید | اتاق خبر
کد خبر: 348702
تاریخ انتشار: 17 خرداد 1395 - 01:38
این یک فراری ۴۵۸ MM سفارشی است که اختصاصی به تعداد تنها یک نمونه برای یک مشتری انگلیسی ساخته شده است.

به گزارش اتاق خبر به نقل از carmagazine، این خودرو توسط بخش پروژه های خاص فراری تولید شده؛ بخشی که جهت پاسخگویی به نیاز مشتریانی است که به فراری های فراتر از حد عادی علاقه دارند.

فراری 458 MM اسپشیال

فراری ۴۵۸ MM اسپشیال

برای این خودرو بدنه جدیدی از آلومینیوم تولید شده که در جلو و عقب پنل های فیبرکربن قرار گرفته است. ایجاد دو ورودی هوا در طرفین از دیگر نقاط تمایز است که هم حجم بیشتری از هوا را به داخل موتور هدایت میکند و هم با فرم آئرودینامیک خاص خود جای خالی اسپویلر عقب را جبران میکند که با یک برآمدگی بالای چراغ های عقب جایگزین شده است. چراغ های عقب خود نیز از ۴۸۸ جدید قرض گرفته شده اند.

فراری 458 MM اسپشیال

فراری ۴۵۸ MM اسپشیال

ساختار اصلی و انتقال قدرت نسبت به ۴۵۸ اورجینال بدون تغییر باقی مانده که شامل موتور تنفس طبیعی ۴٫۵ لیتری V8 با توان ۵۹۷ اسب بخار میشود. البته زیر این پوسته جدید تغییراتی هم به چشم میخورد. به عنوان مثال رادیاتورهای جلو با سمت بالا منحرف  و نسبت به ۴۵۸ عادی به هم نزدیک تر شده اند.

فراری 458 MM اسپشیال

فراری ۴۵۸ MM اسپشیال

به گفته فراری بخشی از سفارش مشتری به آفتابگیر کردن شیشه ها برمیگشت که در نتیجه شیشه های جلو و طرفین به رنگ دودی درآمده و با توجه به همرنگی با ستون ها به نوعی در هم ادغام شده اند.

عکس های گرفته از این فراری جدید در پیست فیورانوی فراری گرفته شده که موتور MM اولین لرزش خود را در آنجا به همراه مالک خوش اقبالش و راننده تست فراری داریو بنوزی تجربه کرد.

فراری 458 MM اسپشیال

فراری ۴۵۸ MM اسپشیال

فراری به طور رسمی به اینکه MM مخفف چه کلماتی است اشاره ای نکرده. شاید مایله میگلیا (مسابقات اتومبیل رانی جاده ای در ایتالیا) یا مارش مالو یا به احتمال قوی تر مولتی میلیونر! این در حالی است که فراری قیمت خودروهای اختصاصی برای مشتریانش را نیز فاش نمیکند و البته یک فراری تک دستگاه نباید ارزان باشد.

منبع : اخبار خودرو

نظرات
ADS
ADS
پربازدید