ورزشگاه تختی تا برطرف شدن مشکلات نمی تواند میزبان بازی‌های لیگ برتر باشد | اتاق خبر
کد خبر: 348741
تاریخ انتشار: 17 خرداد 1395 - 05:27
رییس هیات فوتبال خوزستان اعلام کرد بر اساس تصمیم مسوولان استانی تا زمان برطرف شدن مشکلات ورزشگاه تختی اهواز، هیچ مسابقه‎ای در قالب لیگ برتر در آن برگزار نخواهد شد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، عبدالکاظم طالقانی اظهار کرد: با توجه به شرایط و حوادثی که در بازی پرسپولیس و استقلال اهواز در ورزشگاه تختی به وجود آمد، جمعی از مسوولان استانی به ما اعلام کردند تا زمانی که اشکالات و نواقص ورزشگاه تختی اهواز برطرف نشود، هیچ مسابقه‌ای در قالب لیگ برتر در آن برگزار نشود.

وی با اشاره به این نواقص و اشکالات، عنوان کرد: مقداری مشکل در زمینه خود ساختمان ورزشگاه وجود دارد که باید اقداماتی در زمینه تقویت بنیه امنیه آن صورت گیرد که امیدواریم با تامین بودجه و برنامه‎ریزی از سوی اداره‌کل ورزش و جوانان استان عملی شود.

وی با تاکید بر این‌که محدودیت و ممنوعیت اعمال شده جهت انجام بازی در ورزشگاه تختی اهواز فقط برای لیگ برتر است، افزود: استقلال اهواز در لیگ یک مشکلی برای بازی در تختی نخواهد داشت اما این در شرایطی است که ما قبول کنیم و اجازه دهیم آن‎ها در تختی بازی کنند؛ چرا که این باشگاه از سال گذشته 350 میلیون تومان به ما بدهکار است و اگر قرار باشد این شرایط ادامه پیدا کند، ما نمی‎توانیم با آن‎ها قرارداد امضا کنیم و استقلال اهواز باید به دنبال زمینی برای خود در فصل آینده باشد.

طالقانی در پایان بیان کرد: این تیم اصلا پولی ندارد که این بدهی‎های معوقه را به ما پرداخت کند و من واقعا نمی‎دانم چگونه می‎خواهند تیم‎داری کنند. بدهی آن‎ها بالغ بر 350 میلیون تومان است و اگر به گفته خودشان هیات فوتبال جهت در اختیار گذاشتن زمین به آن‎ها لطف کرده است، این لطف ما در قالب بخشیدن 100 تا 200 میلیون تومان از این مبلغ بوده است ولی دیگر قرار نیست همه مبلغ را ببخشیم. البته ما هنوز حرفی نزده‎ایم و شکایتی نیز در این خصوص نکرده‎ایم. این‌ها را گفتم که مردم نگویند کسی به این تیم کمک نکرد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید