پاسخ وزارت ورزش و جوانان به انتقاد یک نماینده مجلس | اتاق خبر
کد خبر: 348746
تاریخ انتشار: 17 خرداد 1395 - 05:58
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان رویکرد اصلی این وزارتخانه را بر اساس دستور دکتر گودرزی توجه به تیم ها و ورزشکاران المپیکی ایران عنوان کرد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، با توجه به اظهارات نماینده آشوریان در مجلس شورای اسلامی در انتقاد از مسئولان ورزش کشور مبنی بر بازدید نکردن از کمپ های المپیکی، مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان ضمن ارج نهادن به توجه وی‍‍ژه نمایندگان مردم در خانه ملت به اهمیت حضور مقتدرانه کاروان ورزشی ایران در رویداد مهم المپیک، رویکرد اصلی این وزارتخانه را بر اساس دستور دکتر گودرزی توجه به تیم ها و ورزشکاران المپیکی ایران عنوان کرد.

در بیانیه مرکز اطلاع رسانی وزارت ورزش آمده است: با عنایت به رویداد مهمی چون بازی های المپیک که به منزله نگین ورزش قهرمانی دنیا محسوب می شود، وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک رویکرد اصلی را در سال جاری حمایت همه جانبه از ورزشکاران المپیکی قرار داده و در این راستا نقش حمایتی، نظارتی و هدایتی خود را در ابعاد مختلف به بروز و ظهور رسانده است.

در این بین علاوه بر حمایت های مادی که بصورت مصوب تبیین شده و به مرحله اجرا رسیده است؛ دکتر گودرزی از ششمین روز فروردین ماه سال جاری در تمرینات تیم های ملی والیبال، وزنه برداری، شمشیربازی، تیراندازی، قایقرانی، تنیس روی میز و کاروان ورزشکاران پارالمپیکی حضور یافته است. در این راستا معاونان وزیر به وی‍ژه معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای نیز بازدیدهای مکرری را از تیم های ملی بصورت سرزده داشته است.

بنا بر اعلام این مرکز، از طرفی کمیته ملی المپیک نیز که بصورت مستقیم حضور ایران در المپیک را هدایت می کند، برنامه های گسترده ای را در حمایت از ورزشکاران داشته و رئیس و دبیر کل آن مداوم بر سر تمرینات المپین‌ها حضور دارند و به دفعات از قهرمانانی که کسب سهمیه کرده‌اند در فرودگاه امام خمینی (ره) استقبال کرده اند.

امید است آقای بت‌کلیا با آگاهی و کسب اطلاعات بیشتر و دقیق قبل از طرح نقد در رسانه ها ، نسبت به وضع اماده سازی تیم های المپیکی و پارالمپیکی ، مشوق و حامی قهرمانان و مدیران برای موفقیت کشور در این رویدادهای مهم باشد

ضمن اینکه از حدود یک سال قبل ستاد عالی بازی‌های المپیک و پارالمپیک با محوریت وزیر ورزش و جوانان، رئیس کمیته ملی المپیک، معاونان وزارتخانه و روسای فدراسیون های المپیکی به طور مداوم برنامه های قهرمانان را در هر دو بخش المپیک و پارالمپیک تحت بررسی و کارشناسی دارند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید