شهرداری تبریز قهرمان شد | اتاق خبر
کد خبر: 348771
تاریخ انتشار: 17 خرداد 1395 - 08:31
در پایان تور دوچرخه سواری ژاپن؛
هشتمین و آخرین مرحله از تور بین المللی دوچرخه سواری ژاپن با کسب عنوان قهرمانی تیم شهرداری تبریز و حفظ پیراهن کوهستان برای صمد پورسیدی برگزار شد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از مهر، مرحله هشتم و نهایی از شانزدهمین دوره تور بین المللی دوچرخه سواری ژاپن امروز در مسیر ۱۱۲.۷ کیلومتری توکیو برگزار شد که در نهایت سام کروم انگلیسی اول شد. آروین معظمی گودرزی از پیشگامان کویر یزد دوم و کوهیا یوشیما از ژاپن در رده سوم ایستاد.

در اینا مرحله نتایج زیر بدست آمد: 

شهرداری تبریز:
صمد پورسیدی(۲۸)، مهدی سهرابی(۲۸)، صفرزاده(۴۳)، قادر میزبانی(۴۴)، احد کاظمی (۵۰)

پیشگامان کویر یزد:
آروین معظمی گودرزی(۲)، امیر کلاهدوز(۲۲)، رضا حسینی(۲۶)، رحیم امامی (۳۹)

بهنام ملکی از شهرداری تبریز و محمد رجبلو از تیم پیشگامان کویر یزد که در مسابقه روز گذشته نتوانسته بودند از خط پایان بگذرند امروز در مسابقه حاضر نبودند. 

در پایان مرحله هشتم و نهایی تیم شهرداری تبریز با مجموع زمانی ۵۸ ساعت، ۱۶ دقیقه و یک ثانیه اول شد . تیم پیشگامان کویر یزد نیز با زمان ۵۸ ساعت، ۱۹ دقیقه و ۲۴ ثانیه در رده دوم این تور ایستاد و تیمی از ژاپن سوم شد. 

در بخش انفرادی اسکار پوجول استرالیایی عضو تیم یوکیوی ژاپن پیراهن برترین رکابزن تور را از آن خود کرد. رکابزن استرالیایی عنوان برترین رکابزن امتیازی را بدست آورد. پیراهن کوهستان از آن صمد پورسیدی از تیم شهرداری تبریز شد. دانیل ویتهاوس انگلیسی عنوان برترین رکابزن جوان حاضر در تور را بدست آورد . پس از وی امیر کلاهدوز در رده دوم برترین رکابزن جوان تور ایستاد. 

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید