بنز با چرم کروکودیل و طلای 24 عیار (+عکس) | اتاق خبر
کد خبر: 348970
تاریخ انتشار: 18 خرداد 1395 - 01:57
چرم کروکودیل قرمز با دوخت‌های مربع شکل صندلی‌ها خودنمایی می‌کند و نوارهای تزئینی این بنز نیز از طلای 24 عیارتشکیل شده‌اند.

به گزارش اتاق خبر به نقل از عصر ایران"تاپ کار" که یک تیونر روسی است، معمولا به جان خودروهای جهان به ویژه خودروهای آلمانی می‌افتد و شکل و شمایل داخلی و خارجی آنها را تغییر می‌دهد. کار اصلی شرکت تاپ کار مانند بقیه تیونرها، افزايش قدرت موتور، افزايش قدرت ترمزها، ايجاد پاره‌ای تغييرات در داخل و خارج بدنه اتومبيل و ايجاد ظاهري متفاوت براي اتومبيل است تا سريع‌تر و قدرتمندتر به نظر برسند. این گروه صنعتی تاکنون خودروهایی مانند پورشه، بنز s، بی ام و را مورد بازطراحی قرار داده است.

تيونينگ (Tuning)، به مجموعه تغییراتی در خودرو است که منجر به افزايش قدرت موتور و ترمزها و ايجاد تغييرات در داخل و خارج بدنه اتومبيل می شود.

بنزGLE   با چرم کروکودیل قرمز و طلای 24 عیار

به گزارش گروه خودروی عصر ایران این بار تاپ کار از فضای داخلی یک خودروی مرسدس GLE با فضای داخلی قرمز و چرم کروکودیل رونمایی کرده است.

بنزGLE   با چرم کروکودیل قرمز و طلای 24 عیار

این خودرو با تغییرات تاپ کار کمی عریض‌تر شده است. بامپر جلوی خودرو نیز بزرگتر و حجم ورودی هوا نیز کمی بیشتر شده است. سپرها و گلگیرهای در این خودرو ‌ پهن‌تر هستند و حفاظ‌های جانبی نیز به شکل زیبایی جوانب خودرو را پوشش می‌دهند.

بنزGLE   با چرم کروکودیل قرمز و طلای 24 عیار

بنزGLE   با چرم کروکودیل قرمز و طلای 24 عیار

 فضای درونی خودرو آتشین است. همه چیز به رنگ قرمز گرم طراحی شده است.حتی قسمت‌های چوبی یا فیبر کربنی، قرمز رنگ هستند. چرم کروکودیل قرمز با دوخت‌های مربع شکل روی صندلی‌ها خودنمایی می‌کند و نوارهای تزئینی از طلای 24 عیارتشکیل شده‌اند. خودرو به نمایشگرهای چند منظوره، سامانه کنترل هوا، ناوبری ماهواره‌ای و بسیاری از گزینه‌های قرمز دیگر نیز مجهز شده است.

بنزGLE   با چرم کروکودیل قرمز و طلای 24 عیار
بنز با چرم کروکودیل قرمز و طلای 24 عیار (+عکس)
کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید