بیشترین شکایت مشتریان به دلیل تاخیر در تحویل خودرو | اتاق خبر
کد خبر: 349188
تاریخ انتشار: 18 خرداد 1395 - 17:25
بیشترین آمار شکایات مشتریان گروه خودروسازی سایپا درخصوص تاخیر در تحویل خودرو بوده که این موضوع نیز به‌دلیل فروش بالای محصولات شرکت‌های متعدد این گروه بوده است.

به گزارش اتاق خبر به نقل از دنیای اقتصاد ،رئیس مرکز ارتباطات با مشتریان گروه خودروسازی سایپا با اشاره به اینکه تاکنون شکایت ۲ هزار و ۸۲۴ مشتری سایپا بررسی شده است، اظهار کرد: بیشترین آمار شکایات مشتریان گروه خودروسازی سایپا درخصوص تاخیر در تحویل خودرو بوده که این موضوع نیز به‌دلیل فروش بالای محصولات شرکت‌های متعدد این گروه بوده است. عباس صفری در نشست خبری با خبرنگاران گفت: بعد از موضوع تحویل خودروها با تاخیر مباحثی چون کیفیت و بحث خدمات پس از فروش از سوی مشتریان عنوان شده است. از آنجا که هدف مرکز ارتباط با مشتریان پاسخگویی به شکایات مشتریان است؛ بنابراین در راستای ارتقای رضایت مشتریان به‌دنبال حل این مسائل هستیم.

وی با اشاره به اینکه تاسیس این مرکز توسط گروه خودروسازی سایپا به‌منظور تجمیع شکایات مشتریان در یک واحد مشخص صورت گرفته است، افزود: بعد از تاسیس مرکز در نیمه دوم سال گذشته شکایات همه مشتریان در بخش فروش، خدمات پس از فروش و… توسط کارشناسان این مرکز دنبال شده است. رئیس مرکز ارتباطات با مشتریان گروه خودروسازی سایپا یکی از اهداف این مرکز را ایجاد فرهنگ پاسخگویی دانست و افزود: با توجه به اینکه مشتریان هنگام استفاده از خودرو با مسائل متعددی ممکن است روبه‌رو شوند؛ بنابراین قصد داریم با بهره بردن از نظر مشتریان کیفیت محصولات خود را ارتقا دهیم.

94105

نظرات
ADS
ADS
پربازدید