توضیح صانعی درباره وضعیت بازی تیم ملی فوتسال ایران با ایتالیا | اتاق خبر
کد خبر: 349250
تاریخ انتشار: 18 خرداد 1395 - 21:17
مدیر فنی تیم ملی فوتسال درباره برگزاری بازی با ایتالیا گفت: با توجه به اینکه کشور ایتالیا ماه آگوست را برای برگزاری بازی دوستانه پیشنهاد داده بود، متاسفانه برنامه های ما در آن ماه تکمیل بود.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری مهر، علی صانعی درباره لغو اردوی ایتالیا گفت:  از ابتدا حضور یا عدم حضور در این کشور به طور رسمی اعلام نشده بود. طی مذاکراتی که با این کشور مبنی بر برگزار دیدار دوستانه داشتیم، قرار شد تا تاریخ پیشنهادی خود را به ما اعلام کنند.

وی در ادامه بیان کرد: مسئولان ایتالیا در نامه ای به ایران ماه آگوست (۱۰ مرداد تا ۱۰ شهریور) را پیشنهاد دادند که در این بازه زمانی رقابتهای لیگ فوتسال شروع می شود. سپس تیم ملی به تورنمنت تایلند اعزام خواهد شد و پس از بازگشت از تایلند، دو بازی در تاریخ ۷ و ۸ شهریورماه با ازبکستان برگزار خواهیم کرد. عملا در این مدت زمانی برگزاری بازی و یا اردوی تدارکاتی در ایتالیا مقدور نیست.

مدیر فنی تیم ملی فوتسال ادامه داد: البته مذاکرات خود را برای تغییر تاریخ و انجام بازی دوستانه ادامه می دهیم تا بتوانیم تدارکات مناسبی برای حضور در جام جهانی کلمبیا داشته باشیم.

وی در پایان گفت: همانطور که می دانید برای گرفتن ویزا و خروجی برای حضور در جام جهانی کلمبیا باید به کشور دیگری مراجعه کنیم چرا که کلمبیا در ایران سفارت ندارد. بر همین اساس اگر قرار بود به ایتالیا سفر داشته باشیم از لحاظ گرفتن خروجی و ویزا با مشکل مواجه می شدیم. هدف ما این است تا بهترین تدارکات را برای تیم ملی فراهم کنیم تا بازیکنان با آمادگی کامل در بازیهای پیش رو حضور داشته باشند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید