آزادکاران ایران به دنبال فتح پنجمین جام قهرمانی | اتاق خبر
کد خبر: 349253
تاریخ انتشار: 18 خرداد 1395 - 21:24
سایت اتحادیه جهانی اعلام کرد؛
سایت اتحادیه جهانی کشتی در تازه‌ترین گزارش خود در آستانه برگزاری مسابقات جام جهانی کشتی آزاد ۲۰۱۶ آمریکا، تیم ایران را شانس اصلی قهرمانی دانست.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از مهر، در گزارش سایت اتحادیه جهانی آمده است: ایران یک قدرت برتر در جام جهانی کشتی آزاد در سال های اخیر بوده و چهار سال پیاپی عنوان قهرمانی این مسابقات را بدست آورده است. همچنین در ترکیب تیم ایران در جام جهانی کشتی آزاد در سال ۲۰۱۶ اسامی کشتی گیران عنوان دار جهان و المپیک به چشم می خورد.

همچنین سایت اتحادیه جهانی تیم روسیه را به عنوان حریف اصلی تیم ایران معرفی کرده و در گزارش خود آورده است: تیم روسیه برنده هشت قهرمانی جهان از ۹ مسابقات جهانی اخیر بوده و در ترکیب اعلامی این تیم نام سه قهرمان جهان و پنج قهرمان جوانان جهان در سال اخیر وجود دارد.

این سایت در ادامه اعلام کرده است: تیم هند نیز با توجه به انصراف تیم بلغارستان (تیم هشتم مسابقات جهانی) در این رقابت ها حضور یافته است.

اعلام ترکیب تیم های حاضر در جام جهانی و نفرات شاخص و عنوان دار و همچنین برنامه این رقابت ها از دیگر موضوعاتی بود که در خبر سایت اتحادیه جهانی اعلام شده است.

تیم ملی کشتی آزاد ایران در رقابتهای جام جهانی امسال با تیمهای آذربایجان ، هند و آمریکا همگروه شده است.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید