جام باشگاه‌های آسیا هدف اصلی ماست | اتاق خبر
کد خبر: 349364
تاریخ انتشار: 19 خرداد 1395 - 07:37
شمسایی:
مربی و بازیکن تیم فوتسال تاسیسات دریایی می‌گوید که قهرمانی در جام باشگاه‌های آسیا برای آنها مهمتر از جام باشگاه‌های جهان است، ولی هر دو جام را جدی خواهند گرفت.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، وحید شمسایی درباره تمدید قرارداد با سنگ‌سفیدی و جذب حسین طیبی گفت: خوشبختانه توانستیم برای فصل پیش رو با این دو بازیکن به توافق برسیم. البته سنگ‌سفیدی و طیبی را به دلیل اینکه قبل از ما در دبی قرارداد بسته بودند در جام باشگاه‌های جهان نمی‌توانند برای ما بازی کنند و برای جام باشگاه‌های آسیا آماده می‌شوند.

سرمربی - بازیکن تاسیسات دریایی درباره اینکه گفته می‌شود او جام باشگاه‌های جهان را جدی نگرفته و تمرکزش بر روی جام باشگاه‌های آسیاست، تاکید کرد: واقعیت این است که آسیا اعتبار بسیار بالاتری برای ما دارد چرا که اگر امسال قهرمان آسیا نشویم سال بعد نمی‌توانیم در مسابقه‌های جام باشگاه‌های جهان شرکت کنیم. البته قهرمانی در آسیا بسیار سخت‌تر شده و ما در مرحله حذفی و در خارج از خانه به نمایندگان ژاپن و تایلند برخورد می‌کنیم.

او ادامه داد: تعداد بازیکنان ما در باشگاه‌های جهان کمتر است و قدرت اصلی‌مان را در جام باشگاه‌های آسیا به نمایش می‌گذاریم. با این حال این طور نیست که جام باشگاه‌های جهان را جدی نگیریم و در این مسابقه‌ها هم تمام تلاش‌مان را انجام می‌دهیم.

شمسایی درباره اینکه آیا باز هم بازیکنی را جذب می‌کند گفت: ما دو جای خالی دیگر داریم و اگر بتوانیم باز هم بازیکن جذب می‌کنیم. تا 6 مرداد برای جذب بازیکن فرصت داریم.

سرمربی - بازیکن تاسیسات دریایی با اشاره به برنامه این تیم برای شرکت در جام باشگاه‌های آسیا و جهان گفت: ما دوم تیرماه عازم قطر می شویم و در 25 تیر هم برای شرکت در جام باشگاه‌های آسیا راهی تایلند می‌شویم و تا دوم مرداد در آنجا هستیم.

شمسایی در پاسخ به این سوال که آیا تیمش بازی تدارکاتی قبل از جام باشگاه‌های جهان خواهد داشت خاطرنشان کرد: به دلیل شروع دیرهنگام لیگ برتر ما در نخستین بازی رسمی خودمان باید به مصاف بارسلونا برویم. البته چند بازی تدارکاتی مد نظر داریم که در زمان خودش انجام خواهیم داد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید