میزان تولید در فارس ۴۰ درصد ظرفیت واقعی است | اتاق خبر
کد خبر: 349374
تاریخ انتشار: 19 خرداد 1395 - 08:30
رئیس انجمن مدیران صنایع فارس گفت: تولید در استان فارس ۴۰ درصد ظرفیت واقعی است که باید برای رفع این مشکلات بیش از گذشته برنامه ریزی و حمایت انجام شود.

اتاق خبر: محمد صادق حمیدیان عصر سه شنبه در شورای صنعت و معدن فارس گفت: انجمن مدیران صنایع فارس دارای ۲۵۰ عضو است که در این راستا حمایت از واحد های مشکل دار و افزایش دانش مدیران را به عنوان یک اولویت قرار داده ایم.

وی ادامه داد:در حال حاضر تولید استان فارس ۴۰ درصد از ظرفیت واقعی انجام می شود که برای رفع این مشکلات باید با برنامه ریزی مناسب بیش از گذشته به دنبال راه حل درست باشیم.

رئیس انجمن مدیران صنایع فارس تاکید کرد: برخی از صنایع استان فارس نیازمند حمایت های ویژه هستند که باید متناسب با نیازمندی و مشکلات آنها برنامه ریزی داشته باشیم.

حمیدیان تصریح کرد: زمانیکه مبالغ بسیار بالایی در بخش تولید سرمایه گذاری شده نباید اجازه داد این مجموعه ها تعطیل و یا با ظرفیت اندک کار کنند.

وی افزود: راهکارهای مشخص برای رفع این چالش ها مد نظر قرار داده شده که آنها را ارائه خواهیم کرد.

رئیس انجمن مدیران صنایع فارس با اشاره به برخی از مشکلات صنایع فارس، گفت: بسیاری از واحد های صنعتی دچار مشکلاتی از جمله قیمت تمام شده تولید هستند که به راحتی می توانیم با برنامه ریزی مناسب آنها را به چرخه تولید بازگرداند.

حمیدیان تاکید کرد: اینگونه واحد ها باید تجهیز شوند تا به چرخه فعالیت کامل بازگردند و اگر این مهم انجام شود ارزش افزوده بیشتری برای استان به همراه خواهد داشت.

منبع:مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید