اطمینان کورتوا از قهرمانی بلژیک در یورو 2016 | اتاق خبر
کد خبر: 349433
تاریخ انتشار: 19 خرداد 1395 - 14:10
دروازه بان تیم ملی بلژیک اطمینان دارد تیم ملی این کشور توانایی قهرمانی در یورو 2016 را دارد و قطعا به این مهم می رسد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، بلژیک تیم دوم رده بندی فیفا یکی از تیم های مدعی در رقابت‌های یورو است که امیدوار است با نسل طلایی خودش بتواند عملکرد خوبی در این رقابت‌ها داشته باشد.

تیبو کورتوا دروازه بان تیم ملی بلژیک درباره عملکرد این تیم در این رقابت‌ها گفت: بی صبرانه منتظر شروع این رقابت‌ها هستم. این دومین تورنمتی است که این نسل فوتبال بلژیک آن را تجربه می کند. ما در دوره قبل جام جهانی به جمع 8 تیم رسیدیم و این بار نیز امیدوار هستیم تا نتیجه ای بهتر کسب کنیم. من مطمئن هستم بلژیک قهرمان یورو می شود. تیم های قدرتمند زیادی رد یان رقابت‌ها حضور دارند و ما باید تمام تلاش خودمان را بکنیم تا جایی که ممکن است صعود کنیم و به رده های بالاتر برسیم. به امید قهرمانی به یورو می رویم و امیدوار هستیم به این مهم هم برسیم.

دروازه بان قدبلند تیم ملی بلژیک ادامه داد: با این امید به رقابت‌ها یورو می رویم، که یکی از تیم های مدعی هستیم. همه دیدارها برای ما حکم فینال را دراد و باید گام به گام تا دیدار نهایی بالا برویم. ما بازیکنانی داریم که این توانایی را دارند تا بهترین عملکرد خود را در یورو نشان دهند و به اتفاقا مهمی در این رقابت ها برسیم.

تیم ملی بلژیک در این رقابت‌ها با تیم های سوئد، ایتالی و ایرلند هم گروه شده است که سخت ترین گروه این رقابت ها است.

کورتوا در پایات گفت: واقعا ادر گروه سختی قرار گرفتیم و حضور 3 تیم قدرتمند در کنار ما کار را برای ما سخت کرده است. اولین بازی ما هم برابر ایتالیا است که خود یکی از مدعیان قهرمانی است و همیشه مدعی بوده است. سوئد هم تیم خطزرناکی است و ایرلند نیز تیمی است که دفاع خیلی خوبی دارد و به دنبال فضا خواهد بود. هر سه دیدار ما در مرحله گروهی سخت و دشوار خواهد بود.  این همیشه کیفیت نیست که نتایج را برای ما رقم می زند به همین خاطر باید مراقب باشیم و در تمام دیدارها با تمام توان به میدان برویم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید