۴۲۹ هزار قلم داروی غیرمجاز در مشهد کشف شد | اتاق خبر
کد خبر: 349705
تاریخ انتشار: 20 خرداد 1395 - 12:03
رئیس پلیس امنیت عمومی استان خراسان رضوی با دستگیری دو تن از عاملان تهیه و توزیع داروهای قاچاق در شهر مشهد ۴۲۹ هزار قلم داروی غیرمجاز ترک اعتیاد کشف کرد.

اتاق خبر: سرهنگ هادی شیرمحمدی با اعلام این خبر گفت: با کسب خبری مبنی بر توزیع گسترده داروهای ترک اعتیاد غیرمجاز در بین عطاری ها و مراکز ترک اعتیاد سطح شهر مشهد توسط دو فرد سودجوء تیمی از پلیس امنیت عمومی موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار داد.

وی افزود: ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پس از یک ماه کار گسترده پلیسی و اطلاعاتی در خصوص جابجایی محموله سنگین داروهای قاچاق از استان سیستان و بلوچستان با یک دستگاه پژو آر دی دست یافتند.

وی ادامه داد: صبح روز گذشته افسران زبده پلیس امنیت عمومی با رد زنی خودرو در شهر مشهد آن را به صورت نامحسوس تحت نظر گرفتند و با ورود آنها به مخفیگاهشان در خیابان نامجو وارد عمل شدند.

سرهنگ شیرمحمدی تصریح کرد: در این عملیات ضمن دستگیری دو متهم در بازرسی از خودرو و مخفیگاه آنها ۳۰۳هزار عدد انواع قرص دیفنوگزالیت، هیدرو كلرید و استروپیل سولفات، ۱۱۳ هزار و ۱۰۰ عدد انواع قرص متادون ، ۱۲۰ کیلوگرم مواد پیش ساز مواد مخدر صنعتی، تعداد ۱۳ هزار عدد قرص دست ساز در رنگ های سفید و قهوه‌ای، ۱۰عدد آمپول غیرمجاز ، ۷عدد بطری ۵/۱ کیلوگرمی طعم دهنده، ۷۷ عدد شیشه ۲۵۰ میلی شربت متادون، یک قبضه اسلحه شکاری غیرمجاز به همراه مقادیر زیادی شیشه و بطری خالی و جلد قرص های خالی كشف کردند.

وی با اشاره به ادامه تحقیقات برای دستگیری دیگر اعضاء این باند حرفه ای قاچاق خاطر نشان کرد: متهمان پرونده پس از بازجویی های به عمل آمده با تشکیل پرونده راهی دادسرا شدند.

منبع: مهر

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید