بانوان بزرگسال والیبال در سومین مرحله آماده سازی | اتاق خبر
کد خبر: 349727
تاریخ انتشار: 20 خرداد 1395 - 13:50
سومین مرحله اردوی آماده سازی تیم ملی والیبال بانوان ایران زیر نظر مایدا چیچیچ پی گرفته می‌شود.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری مهر، تیم ملی والیبال بانوان ایران خود را برای حضور شایسته در جام کنفدراسیون زنان آسیا آماده می کند. تمرینات سومین مرحله اردوی آماده سازی این تیم با حضور ۱۹ بازیکن در آکادمی ملی والیبال بانوان واقع در مجموعه ورزشی آزادی تهران آغاز شده است و تا روز سه شنبه ۲۵ خردادماه ادامه خواهد داشت.

شبنم علیخانی، ندا چملانیان، شکوفه صفری، مائده برهانی اصفهانی، فرزانه زارعی، مونا دریسی محمودی، فرزانه مرادیان، فرنوش شیخی، زینب گیوه، سارا اخلاقی، تهمینه درگزنی، نیلوفر حجتی، مهسا صابری، مهدیه خواجه کلایی، سودابه باقرپور، نگار کیانی، سودابه نظافت پور، مهتا یحیی پور و نگین شیرتری فومنی بازیکنان شرکت کننده در این اردو هستند.

مایدا چیچیچ به عنوان سرمربی بر تمرینات این بازیکنان در مرحله سوم که شامل تمرینات بدنسازی، توپی، اصلاح حرکات و تاکتیک های تیمی و تکنیک های انفرادی است، نظارت دارد.

پنجمین دوره مسابقات جام کنفدراسیون والیبال آسیا در گروه زنان به میزبانی ویتنام پیگیری خواهد شد که دور مقدماتی آن با حضور هشت تیم برتر آسیا از ۲۲ شهریورماه آغاز می شود و با معرفی تیم های برتر در ۲۸ شهریورماه به پایان خواهد رسید.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید