راه های برون رفت از رکود ۱۴۸ واحد صنعتی ایلام در دستور کار است | اتاق خبر
کد خبر: 349808
تاریخ انتشار: 20 خرداد 1395 - 19:15
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ایلام با اشاره به سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، گفت: راه های برون رفت از رکود ۱۴۸ واحد صنعتی ایلام در دستور کار است.

اتاق خبر: سید اسکندر صیدایی در دومین نشست اقتصادی مقاومتی در صدا و سیمای ایلام، با اشاره به سیاست های اقتصاد مقاومتی در استان، گفت: تحقق رشد اقتصادی مستمر و بالا از اهداف اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی در استان است که درون زایی، برون گرایی، مردمی بودن، دانش بنیان و نگاه عادلانه به مناطق مختلف از ویژگی های برجسته آن است.

وی به طرح های صنعتی موجود در استان اشاره کرد و گفت: راه های برون رفت از رکود ۱۴۸ واحد صنعتی در دستور کار قرار گرفته که نقش ثأثیر گذاری در افزایش تولید و توسعه استان خواهد داشت.

وی با اشاره به اولویت های استان در بخش کشاورزی گفت: افزایش تولیدات داخلی با محصولات راهبردی و کاشت محصولات سازگار با اقلیم مناطق مختلف استان از جمله برنامه های بخش کشاورزی در استان است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان با تاکید بر اینکه اقتصاد مقاومتی باید برای اینکه از شعار خارج شده و در عرصه عمل پیگیری شود باید دانش بنیان شود، تصریح کرد: اقتصاد مقاومتی باید درون‌زا بوده و با بیرون نیز تعامل داشته باشد.

در این نشست که با حضور مدیر کل صدا و سیمای  مرکز  ایلام ، صیدایی رئیس سازمان برنامه ریزی استان و مدیران و برنامه سازان صدا و سیمای مرکز ایلام  برگزار شد موضوعاتی چون مسائل و مشکلات واحدهای صنعتی، ظرفیت ها و پتانسیل های توسعه استان در حوزه های مختلف برا ی تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی مطرح شد.

علیرضا شیروی مدیر کل صدا و سیمای مرکز ایلام  در این نشست با اشاره به این که سلسله نشست های اقتصاد مقاومتی در صدا و سیمای مرکز ایلام با حضور مسئولان استانی برگزار می شود، افزود: مطالبه گری، فرهنگ سازی و معرفی طرح های کارآفرینی از اولویت های برنامه سازی در صدا و سیمای مرکز ایلام است.

منبع:مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید