سرمربی اروگوئه بی اعتنا به بداخلاقی های «سوآرس» | اتاق خبر
کد خبر: 350090
تاریخ انتشار: 22 خرداد 1395 - 06:39
علیرغم حرکت اعتراض آمیز «لوییس سوآرس»، سرمربی تیم ملی «اروگوئه» می گوید که این بازیکن برای بازی کردن در بازی مقابل «ونزوئلا» که به باخت یک بر صفر آن ها منجر شد، آماده نبوده است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری مهر، در حالی که نیمه دوم اروگوئه به دنبال نتیجه مساوی بود، با وجودی که اسم «سوارس» در میان فهرست ذخیره ها نبود و روز چهارشنبه از ترکیب تیم خط خورده بود، وی در کنار زمین مشغول گرم کردن خود بود.

بعداً دوربین های تلویزیونی نشان دادند که مهاجم بارسلونا بعد از صحبتی که با یکی از اعضای کادر فنی داشت با تنفر مشت می کوبد و کفش هایش را به نشانه عدم رضایت به داخل زمین پرتاب می کند، در همین زمان بود که «اسکار تابارس» سومین و آخرین تعویضش را نیز انجام داد.

بعد از بازی «تابارس» در حالیکه به این اتفاق اهمیتی نمی دهد، می گوید: هیچ مسئله خاصی نبود. وضعیت همان است که به شما گفتم. این بازیکن آماده بازی کردن نیست. این مسئله ای است درباره اعداد و دکترها. من قصد ندارم بازیکنی را که ۱۰۰ درصد آماده نیست به بازی بگیرم، حتی اگر این بازیکن ناراحت است.  اگر او ناراحت شده، چیزی است که من از آن اطلاعی ندارم. او به من چیزی نگفته است.

«تابارس» گفت که اصلا اهمیتی به گرم کردن «سوراس» در کنار زمین نمی داده است.

«تابارس» همچنین افزود: ۱۸ روز پیش او پارگی عضله قابل توجهی داشت. ما «سوارس» را زمانیکه سالم است می خواهیم. «لوییس» داشت با ما تمرین می کرد. امروز به وی استراحت دادیم تا از فشاری که روی اوست کمی کاسته شود. او می داند که حرف آخر را سرمربی می زند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید