بعد از المپیک والیبال پوست اندازی می کند | اتاق خبر
کد خبر: 350129
تاریخ انتشار: 22 خرداد 1395 - 10:37
محمدرضا داورزنی عنوان کرد:
رئیس فدراسیون والیبال از پوست اندازی در این رشته بعد از المپیک خبر داد و گفت: ما در آغاز راه جدیدی قرار گرفتیم و باید انتظارات مردم را برآورده کنیم.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از مهر، محمدرضا داورزنی با اشاره به موفقیتی که برای تیم ملی والیبال ایران رقم خورده است گفت: صعود تیم ملی به المپیک نتیجه تلاش ۱۰ ساله‌ و حاصل همه عواملی بود که به واسطه آن توانستیم به این موفقیت برسیم.

وی که صبح امروز جمعه با برنامه ورزش و مردم گفتگو می کرد ادامه داد: البته دو بار دیگر در سال‌های ۲۰۰۸ و ۲۰۱۲ تلاش خود را برای صعود کردیم با این حال موفق نبودیم اما این بار توانستیم رویای ۵۲ ساله را تحقق ببخشیم. هر چند که الان در آغاز راه جدیدی هستیم و قطعا رفتن به المپیک پایان کار نیست.

رئیس فدراسیون والیبال با اشاره به برنامه های این فدراسیون برای آینده گفت: باید پشتوانه‌سازی خوبی داشته باشیم تا در لیگ جهانی آینده و المپیک ۲۰۱۶ نیز موفق عمل کنیم. قطعا بعد از بازیهای المپیک پوست‌اندازی والیبال را شاهد خواهید بود تا برای المپیک ۲۰۲۲ آماده شویم.

داورزنی با اشاره به بالا رفتن توقع و انتظارات مردم از والیبال خاطرنشان کرد: امیدوارم در آینده‌ای نزدیک بتوانیم شرایط بهتری را برای والیبال ایران رقم بزنیم و بتوانیم توقعات مردم را برآورده کنیم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید