جذب 20 میلیارد ریال از اعتبارات دولتی در سال گذشته | اتاق خبر
کد خبر: 350322
تاریخ انتشار: 23 خرداد 1395 - 00:02
مدیر امور آب و فاضلاب بیله‌سوار گفت: در سال 94 از اعتبارات دولتی برای انجام پروژه‌های آب و فاضلاب شهری بیله‌سوار 20 میلیارد ریال جذب کردیم.

اتاق خبر:یوسف رادنیا اظهار کرد: در راستای بهینه‌سازی خدمات ارائه‌ شده به مشترکان در بیله‌سوار و با تلاش و کوشش همکاران این امور 20 میلیارد ریال از اعتبارات دولتی سال گذشته جذب شده است.

وی گفت: این اعتبار برای انجام پروژه‌های اصلاح و بازسازی شبکه به مقدار 6600 متر، بهسازی و خرید و نصب تجهیزات ایستگاه پمپاژ تپه نرگس، احداث مخزن هوایی جعفرآباد، توسعه شبکه فاضلاب به طول 8 کیلومتر، تکمیل ساختمان تله مترلینگ تپه نرگس و خرید و نصب یک دستگاه صافی با ظرفیت 60 لیتر در ثانیه جذب و هزینه شده است.

مدیر امور آب و فاضلاب بیله‌سوار با اشاره به اقدامات انجام‌ شده در راستای ارائه خدمات بهینه به مردم بیان کرد: با بهره‌برداری از این پروژه‌ها و اتمام و بهره‌برداری از تصفیه‌خانه فاضلاب بیله‌سوار که با پیشرفت فیزیکی 95 درصد در حال اجرا است امیدوارم گام‌های اساسی در بهبود خدمات به مردم بیله‌سوار برداشته شود.

رادنیا به بازسازی شبکه میدان دانه‌های روغنی بیله‌سوار که با نشتی چندین ساله روبه‌رو است یادآور شد: پیمانکار برای اصلاح نشتی مبلغ 350 میلیارد ریال درخواست کرده بود که امیدواریم با تلاش همکاران و با صرف هزینه‌های جزئی این مشکل حل شود که از تلاش همکاران در این زمینه قدردانی و تشکر می‌کنیم.

منبع:فارس

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید