این پیروزی هیچ‌گاه در فوتبال ولز فراموش نمی شود | اتاق خبر
کد خبر: 350536
تاریخ انتشار: 23 خرداد 1395 - 15:04
بیل:
ستاره تیم ملی فوتبال ولز پیروزی برابر اسلواکی در رقابت های یورو را فراموش نشدنی دانست.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، تیم ملی فوتبال ولز دست به کار بزرگی زد و موفق شد طی نخستین حضورش در یک تورنمنت بزرگ، اسلواکی را شکست دهد تا ثابت کند برای درخشش پا به این رقابت ها گذاشته است.

رقابتهای یورو 2016 نخستین رقابت بزرگی است که ولز در آن شرکت کرده است و هواداران این تیم امیدوار هستند با درخشش گرت بیل به دور بعد راه پیدا کنند. بیل در این دیدار موفق شد که گل نخست بازی را روی یک ضربه آزاد دیدنی به ثمر برساند تا ثابت کند ستاره نخست تیمش است.

بیل پیروزی برابر اسلواکی را فراموش نشدنی دانست و بعد از بازی گفت: احساس می کردیم در خانه بازی میکنیم. بدون شک، هواداران ولز بهترین در جهان هستند. آنها بینظیر از تیم خود حمایت کردند و شایسته این خوشحالی هستند. بسیار خوشحال هستیم که مردم کشور خود را با این پیروزی بزرگی که به دست آوردیم شاد کردیم.

او ادامه داد: بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم و در نهایت به آنچه که شایسته آن بودیم، دست پیدا کردیم. این پیروزی هیچ‌گاه در تاریخ فوتبال ولز فراموش نخواهد شد چراکه نخستین پیروزی ما در یورو است. امیدوارم روند پیروزی های ما ادامه داشته باشد و بتوانیم به دور بعد راه پیدا کنیم.

گرت بیل موفق شد نخستین گل تاریخ فوتبال ولز را در رقابت های یورو به ثمر برساند تا نام خود را برای همیشه در تاریخ فوتبال کشورش جاودانه کند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید