هولیگان‌ها جشن فوتبالی را به جنگ تبدیل کردند + عکس | اتاق خبر
کد خبر: 350547
تاریخ انتشار: 23 خرداد 1395 - 11:15
درگیری هو‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ران روسی و انگلیسی بزرگترین جشن فو‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تبا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌لی را در اروپا به جنگ تبدیل کرد.

به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ گزارش ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اتاق خبر، به نقل از ایسنا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌، تنها 48 ساعت از آغاز بزرگترین جشن فو‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تبا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌لی در قاره اروپا گذشته بود که این جشن تبدیل به جنگ شد.

هزاران هولیگان ترس را وارد خیابان‌های فرانسه کردند. در حالی که هزاران مامور برای برقراری امنیت در فرانسه مستقر شدند تا مانع از بروز حملات تروریستی شوند اما این هو‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ران انگلیسی و روسی بودند که درگیری و تنش را در شهر بندری مارسی شروع کردند.

در این درگیری‌ها 31 نفر مجروح و به مراکز درمانی فرستاده شدند. حال یک هو‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ر 50 ساله که ضربات زیادی از هو‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ران روسی خورده بود وخیم است این مرد سکته قلبی کرد اما پلیس نتوانست او را نجات دهد و به بیمارستان انتقال داده شد.

این اتفاق در منطقه‌ای به نام بندر قدیمی مارسی رخ داد که در مرکز شهر قرار دارد. درگیری‌ها که پیش از آغاز مسابقه شروع شده بود، پس از پایان بازی نیز در ورزشگاه ادامه پیدا کرد.

هو‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ران روسی به سمت جایگاه هو‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ران انگلیسی حمله کردند. مواد منفجره به سمت آنها پرتاب کردند. تماشاگران انگلیسی در حضور ماموران امنیتی مجبور شدند از جایگاه تماشاگران به بیرون ببرند. پشت دروازه جو هارت، تعداد زیادی هو‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ر روسی در کنار تماشاگران انگلیسی حضور داشتند که پس از گل واسیلی برزوتسکی در دقیقه 90، دوباره تنش ایجاد شد. روسی‌ها مواد محترقه به سمت جایگاه انگلیسی‌ها پرتاب کردند. این موضوع باعث شد درگیری‌ها بیرون از ورزشگاه نیز ادامه پیدا کند.

نیس شهر دیگر فرانسه نیز شاهد درگیری میان هو‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ران لهستانی و ایرلند شمالی بود. این درگیری‌ها موجب مجروح شدن هفت نفر شد. اتفاقاتی که در بیرون و داخل ورزشگاه مارسی افتاد ممکن است برای فدراسیون های روسیه و انگلیس گران تمام شود. جریمه مالی نیز ممکن است با جریمه‌های ورزشی و انضباطی یوفا همراه باشد.


انتها‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ پیا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌م/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید