«افسانه ببر» کلا تعطیل شد! | اتاق خبر
کد خبر: 350654
تاریخ انتشار: 24 خرداد 1395 - 00:22
اجرای نمایش «افسانه ببر» به دلیل ناراحتی در ناحیه کمر تنها بازیگر این نمایش متوقف شد.

به گزارش اتاق خبر، هدایت هاشمی تک بازیگر این نمایش که روز گذشته 21 خرداد ماه گفته بود به دلیل ناراحتی شدید در ناحیه کمرش به مدت دو روز تحت مراقبت است،متذکر شد که فعلا شرایط حضور روی صحنه را ندارد بنابراین اجرای نمایش «افسانه ببر» در مقطع فعلی متوقف شده است.

این بازیگر اضافه کرد: پیش از این قرار بود تا امروز 22 خردادماه استراحت کنم و از فردا شب (یکشنبه 23 خرداد) اجرای نمایش از سرگرفته شود اما با مراجعه دوباره به پزشک مشخص شد در حال حاضر عارضه‌ای که برای کمرم پیش آمده، جدی‌تر از این‌هاست و ظاهرا ترمیم آن به این سادگی نیست. بنابراین فعلا شرایط حضور روی صحنه را ندارم.

هاشمی ادامه داد: طبق تجویز پزشک دست کم 15 روز دیگر باید مراقبت ویژه‌ای از خودم داشته باشم و مدت طولانی استراحت کنم. از سوی دیگر به دلیل همزمان شدن با ماه رمضان و جام ملت‌های اروپا بهتر دیدیم اجرای نمایش را فعلا متوقف کنیم تا خاطره‌اش در ذهن مردم خدشه‌دار نشود.

این بازیگر خاطرنشان کرد: فعلا اجرای نمایش متوقف است اما شاید بعدا و با بهتر شدن شرایط کمرم، بار دیگر در تهران یا شهرهای دیگر اجرا داشته باشیم.

به گزارش ایسنا، نمایش «افسانه ببر» نوشته داریو فو نویسنده مشهور ایتالیایی است که با کارگردانی هادی عامل هاشمی در تماشاخانه «باران» روی صحنه بود. این نمایش در دولت پیشین نیز در قالب نمایشی محیطی اجرا شد اما در آن مقطع اجرای آن به دلیل ممیزی متوقف شد. به همین دلیل گروه اجرایی بسیار علاقه‌مند بودند نمایش خود را که با استقبال مخاطبان روبرو شده بود در شرایط دیگری به صحنه بیاورند.

نمایش نام برده چندی پیش برای دومین بار در تماشاخانه باران روی صحنه رفت اما این بار به دلیل ناراحتی کمر هدایت هاشمی، بار دیگر این نمایش تعطیل شد.

هدایت هاشمی در این گفت‌وگو و در پاسخ به این پرسش که آیا ناراحتی کمر وی تنها دلیل تعطیلی این نمایش بوده و این تعطیلی به مسائلی مانند ممیزی برنمی‌گردد؟ تأکید کرد: هیچ مشکلی به لحاظ ممیزی نداشتیم و تنها دلیل تعطیلی اجرا ، شرایط جسمانی من بود.

ايسنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید