وحدت عامل اصلی قدرت و عزت مسلمانان است | اتاق خبر
کد خبر: 350725
تاریخ انتشار: 24 خرداد 1395 - 05:15
فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص):
فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه وحدت را عامل اصلی قدرت و عزت مسلمانان برشمرد و بر جلوگیری از هر گونه تفرقه و انشقاق در جامعه اسلامی تاکید کرد.

اتاق خبر - سردار بهمن ریحانی پیش از ظهر امروز یکشنبه در مراسم تودیع و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه جوانرود که در محل سالن فرهنگی، هنری ارشاد اسلامی  این شهرستان برگزار شد،‌ گفت: امروز داشتن پایگاه های مشروع مردمی با داشتن تفکر بسیجی منبعی بزرگ از قدرت بازدارندگی و سدی محکم در برابر دشمنان ایران اسلامی است.

وی تصریح کرد: هوشیاری مردم بصیر و آگاه ایران اسلامی در برابر توطئه ها و دسیسه های دشمنان این مرز و بوم و ایستادگی در برابر دشمنان دین مبین اسلام، جهان استکبار را پس از گذشت سالها از عمر انقلاب در عرصه های مختلف با شکست مواجه کرده است.

ریحانی افزود: مستکبرین عالم با توجه به گسترش روزافزون اسلام در اروپا و برای جلوگیری از این امر با اقداماتی نظیر توهین به مقدسات مسلمانان و به وجود آوردن جریان های تکفیری در راستای نشان دادن چهره غیر واقعی از اسلام به دنبال مهار حرکت سریع ترویج اسلام در اروپا بوده اند.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) با بیان اینکه دشمنان از هر سناریویی برای دست یابی به منافع خود استفاده می کنند، گفت: بی تفاوت کردن مسلمانان نسبت به امور سیاسی کشورشان از دیگر برنامه هایی است که از سوی دشمنان دنبال می شود.

ریحانی وحدت را عامل اصلی قدرت و عزت مسلمانان برشمرد و خاطر نشان کرد: امروز بزرگترین عامل عزت و افتخار مسلمین وحدت آنان و جلوگیری از هر گونه تفرقه و انشقاق است، زیرا که با وجود اتحاد هیچ دشمنی توان تعدی و مقابله با مسلمانان را نخواهد داشت.

گفتنی است، در این مراسم سرهنگ فرامرز باوند پور به عنوان فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج سپاه جوانرود معرفی و از خدمات سرهنگ حسین کولیوند تقدیر شد.

ایرنا

94110

نظرات
ADS
ADS
پربازدید