پیروزی آلمان در نیمه نخست با چاشنی شانس | اتاق خبر
کد خبر: 350827
تاریخ انتشار: 24 خرداد 1395 - 00:18
آلمان در نیمه نخست با تک گل مدافع خود، اوکراین را با یک گل شکست دهد و در چندین صحنه نیز دروازه این تیم بسته ماند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، دو تیم آلمان و اوکراین در اولین دیدار خود در رقابت های جام ملت های اروپا برابر هم به میدان رفتند که نیمه نخست این دیدار با برتری یک بر صفر "مانشافت" به پایان رسید.

در این دیدار بازی با خیمه آلمانی ها روی دروازه اوکراین ایجاد شد طوری که در همان 30 دقیقه نخست 8 کرنر را روی دروازه اوکراین فرستادند. بازی هجومی تیم ملی آلمان در نهایت به گل هم تبدیل شد. مصطفی مدافع جلو کشیده موفق شد روی یک ضربه سر در دقیقه 19 اولین گل ملی خود را وارد دروازه اوکراین کند.

در ادامه این تیم اوکراین بود که روی چند ارسال خطرناک ظاهر شد و ضربه سر خاچریدی در دقیقه 29 را نویر به خوبی برگشت داد. در ادامه بازی فرست برای خدیرا بود تا دروازه اوکراین را برای بار دوم باز کند که بدشانسی باعث شد تا این بازیکن نتواند نام خود را در بین گلزنان بازی ثبت کند.

در دقیقه 36 شانس با آلمان یار بود که دروازه خود را بسته نگه داشت. هوشیاری بواتنگ در دقیقه آخر باعث شد تا توپ اوکراینی ها از روی خط دروازه برگشت داده شود. چند دقیقه بعد یارمولنکو دروازه آلمان را باز کرد که داور به دلیل آفساید این گل را مردود اعلام کرد.

در ادامه نیز حملات پی در پی اوکراینی ها حسابی برای آلمان دردسرساز شده بود که به گل ختم نشد تا این دیدار در نیمه نخست با برتری یک بر صفر "مانشافت" به پایان برسد.

انتهای پیام/

کد: 94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید