لهستان متکی به یک بازیکن نیست | اتاق خبر
کد خبر: 350831
تاریخ انتشار: 24 خرداد 1395 - 13:32
ناوالکا:
سرمربی لهستان از کسب برد برابر ایرلندشمالی در اولین دیدار لهستان در یورو 2016 ابراز خوشحالی کرد و پیروزی در این بازی را اولویت تیمش دانست.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، دو تیم ایرلندشمالی و لهستان در اولین دیدار خود در جام ملت های اروپا به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری یک بر صفر لهستان به پایان برسد تا کار لهستان برای صعود آسان تر شود.

آدام ناوالکا سرمربی لهستان بعد از برد در این دیدار گفت:‌ از کسب پیروزی در این دیدار خوشحال هستیم چرا که اولویت ما برای این دیدار همین بود. باید از مسئولیت پذیری بازیکنانم در این بازی تشکر کنم که تمام تلاش خود را نشان دادند. ایرلندشمالی به خاطر فوتبال فیزیکی خود معروف است و ما باید همین ویژگی را نشان می‌دادیم تا بتوانیم توانایی مان و تکنیک مان را نشان دهیم.

سرمربی لهستان ادامه داد:تاکید می کنم از تمام بازیکنان خودم راضی هستم. ما متکی به بازیکن نیستیم و تمام بازیکنان ما به بازی تیمی اعتقاد دارند و همه در خدمت تیم هستند. همه بازیکنانم هر چه در توان داشتند برای برد تیم از خود نشان دادند و ما با شایستگی به برد رسیدیم. از بازیکنانم هر چه انتظار داشتند از خود نشان دادند و توانستند انتظارات من را براورده کنند ولی کار ما برای صعود به مرحله بعد تمام نشده است و باید به فکر بازی های سخت مرحله بعد باشیم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید