پرونده تامین نقدینگی ۵۱ بنگاه تولیدی به بانکهای عامل ارجاع شد | اتاق خبر
کد خبر: 351062
تاریخ انتشار: 25 خرداد 1395 - 04:56
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان، گفت: ۵۱ پرونده تامین نقدینگی مالی بنگاههای تولیدی کوچک و متوسط به بانک های عامل ارجاع شد.

به گزارش اتاق خبر به نقل از صنعت، معدن و تجارت هرمزگان،خلیل قاسمی در پنجاه و چهارمین جلسه کمیته کارشناسی کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید اظهار داشت: امیدواریم با برگزاری جلسات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید بتوانیم موانع را از پیش روی تولید کنندگان استان برداشته و گره گشای مشکلات واحدهای تولیدی در استان هرمزگان باشیم .

خلیل قاسمی اضافه کرد: فعال سازی و احدهای تولیدی راکد و غیر فعال و حمایت از واحدهای تولیدی زیر ۱۰۰نفر کارگر و  واحدهای تولیدی احداثی با پیشرفت فیزیکی بالای ۶۰درصد از مهم ترین اولویت این کارگروه و محور تصمیم گیری است.

وی ادامه داد: اگر مشکلات واحدهای تولیدی در جلسات کارشناسی برطرف نشود به کارگروه اصلی که به ریاست استاندار برگزار می گردد ارجاع داده می شود.

در پنجاه و چهارمین جلسه کمیته کارشناسی کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید  استان مشکلات ۳واحد تولیدی بررسی شد. همچنین در این راستا، تعداد ۵۱ پرونده تامین نقدینگی مالی بنگاه های تولیدی کوچک و متوسط توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان، نماینده استانداری، شرکت شهرک های صنعتی و بانک های عامل ارجاع شد.

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید