تقسیم امتیازات در بازی سوئد و ایرلند | اتاق خبر
کد خبر: 351170
تاریخ انتشار: 24 خرداد 1395 - 23:55
دو تیم سوئد و ایرلند در اولین دیدار خود در یورو 2016 به تقسیم امتیازات بسنده کردند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، در اولین دیدار گروه مرگ رقابت‌های جام ملت‌های اروپا ایرلند و سوئد در پارک دوپرنس شهر پاریس ورزشگاه پاری سن ژرمن به میدان رفتند جایی که زلاتان ابراهیموویچ خاطرات خوبی از این ورزشگاه دارد.

نیمه نخست این مسابقه با شروع خوب سوئدی‌ها همراه بود ولی این شروع خوب دوامی نداشت و این بازیکنان ایرلند بودند که رفته رفته بر بازی مسلط شدند و چندین بار روی دروازه سوئد خطرناک ظاهر شدند. شان لانگ در دقیقه 18 می‌توانست تیمش را پیش بیندازد ولی شوت ناگهانی او به شکلی خطرناک از کنار دروازه سوئدی‌ها به بیرون رفت.

جدی‌ترین خطر مسابقه را نیز جاناتان بریدی ایجاد کرد که شوت او روی دیرک افقی دروازه نشست و راهی به دروازه سوئد پیدا نکرد تا نیمه نخست با برتری نسبی ایرلندی‌ها به پایان برسد ولی نتیجه مسابقه در نیمه نخست بدون گل مساوی برای هر دو تیم بود.

در نیمه دوم ایرلند بالاخره توانست گلزنی کند و دروازه سوئد را باز کند. زننده این گل سیموس کولمن بود که ایرلندی‌ها اورا لیونل مسی ایرلند می دانند. او با یک ضربه دیدنی در دقیقه 48 تیمش را پیش انداخت و در حالی که آنها روی به بازی تدافعی برای حفظ نتیجه اوردند، حرکت ابراهیموویچ در شلوغی دروازه به هولاهان رسید تا این مدافع ایرلندی به اشتیاه دروازه خودی را باز کند و این دیدار در نهایت با تساوی یک بر یک به پایان برسد و دو تیم امتیازات را در گروه تقسیم کنند.

در دیگر دیدار این گروه بلژیک باید برابر ایتالیا قرار گیرد که این دیدار از ساعت 23:30 دقیقه برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

کد: 94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید