حق شناس :برجام راه را برای گشایش اقتصادی کشور هموار کرد | اتاق خبر
کد خبر: 351252
تاریخ انتشار: 25 خرداد 1395 - 19:33
عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی برجام را از دستاوردهای دولت تدبیر و امید برشمرد و گفت: این موفقیت راه را برای گشایش اقتصادی در کشور هموار کرده است.

اتاق خبر - محمدجواد حق شناس شامگاه دوشنبه در آئین گرامیداشت 24 خرداد سالروز پبروزی دکتر حسن روحانی در انتخابات 92 در تالار فردوسی شهرستان جهرم افزود: دکتر حسن روحانی دولت را در شرایطی تحویل گرفت که تورم 40 درصد و بدهی های دولت از بودجه دو سال کشور بالاتر می زد.
این فعال سیاسی ادامه داد: اما دولت تدبیر توانست در این مدت کوتاه تورم را مهار نماید و در قالب برجام راه را برای گشایش اقتصادی کشور هموار سازد.
حق شناس گفت: برخی روزها از جمله 22بهمن 57، دوم خرداد 76 و 24 خرداد 92 به قله های تاریخ مشهورند چرا که قبل و بعد از آنها با هم تفاوت آشکاری دارد و در ذهن و حافظه اکثریت مردم جای گرفته است و به نوعی فراموش شدنی نیستند.
وی ادامه داد: دکتر روحانی برغم تمام هجمه های مخالفان با رأی اکثریت مردم در انتخابات 92 پیروز شد و دولت را در یک شرایط بد اقتصادی و مالی در اختیار گرفت.
عضو شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان همچنین سلامت انتخابات 92 را مرهون سخنان تاریخی رهبر معظم انقلاب در برهه زمانی قبل از انتخابات مبنی بر'حق الناس دانستن رأی مردم' دانست.
حق شناس در پاسخ به پرسش یکی از حضار که از سیاستهای اقتصادی دولت انتقاد می کرد گفت: این که دولت در زمینه های مختلفی موفق عمل کرده کاملا واضح است ولی هنوز موارد زیادی نیز بر زمین مانده است و علاوه بر موارد اقتصادی مردم انتظارات سیاسی و اجتماعی مشخصی نیز داشتند که رئیس جمهور آنها را تا تحقق کامل پیگیری می نماید.
وی ادامه داد: اما اینکه رئیس جمهور را بی اساس متهم نماییم، به دور از انصاف است و بعضی ها با تعریف ناصوابی که از سابقه رئیس جمهوری ارائه می دهند در حقیقت رأی اکثریت مردم، شورای نگهبان و تنفیذ مقام معظم رهبری را نادیده می گیرند. شهرستان جهرم در 193کیلومتری جنوب شرقی شیراز قرار دارد.

ایرنا

94110

نظرات
ADS
ADS
پربازدید