کویت، عربستان را تهدید کرد | اتاق خبر
کد خبر: 351415
تاریخ انتشار: 26 خرداد 1395 - 05:45
عبدالحمید دشتی نماینده پارلمان کویت و رییس شورای بین المللی حمایت از محاکمه های عادلانه و حقوق بشر بر ادامه روند پیگیری جنایات تروریستی عربستان در یمن تاکید کرد.

اتاق خبر - دشتی در گفت وگو با پایگاه خبری اینترنتی شاشه نیوز گفت که با رساندن ندای خود به نهادها و سازمان های رسمی مخالف جنایات جنگی برای 'تحت پیگرد قرار گرفتن عربستان و برملا کردن جنایات این کشور در سوریه و یمن ' به تلاش خود ادامه خواهد داد.
دشتی در ژنو در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی توییتر با نگاشتن توییت هایی عربستان را تهدید کرده و گفت: در 32 دوره شورای حقوق بشر در ژنو رژیم های تروریستی و ظلم و ستم به کار گرفته شده علیه ملت های سمتدیده را برملا خواهیم کرد.
وی افزود: فردا در ژنو در انتظار شنیدن خبرهای شاد برای ملت های مظلوم بحرین و عربستان و مردم آسیب دیده از تروریسم سعودی در یمن ، سوریه و عراق باشید.
وی تاکید کرد: عربستان در یمن کشتار می کند. آل سعود فقط در منطقه نجد حکومت می کرد اما طمع ورزی هایشان باعث شد تا مناطق حجاز و حائل و قطیف و الاحساء و سایر مناطق را به اشغال خود درآورند و مناطق یاد شده کشور آل سعود نام گرفت.
دشتی در گفت وگویی با شبکه تلویزیونی المسیره تاکید کرد در سی و دومین نشست شورای بین المللی حقوق بشر در ژنو که از 13 تا 17 ژوئن برگزار خواهد شد، اقدامات تروریستی و جنایات رژیم وهابی سعودی علیه ملت های منطقه از جمله یمن ، سوریه و عراق و مردم شهرهای واشنگتن و بروکسل و پاریس را به طور مستند ارائه خواهیم داد.

ایرنا

94110

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید