كادرفني از روند صعودي تيم راضي است | اتاق خبر
کد خبر: 351480
تاریخ انتشار: 26 خرداد 1395 - 10:57
سرپرست تيم ملي بسكتبال:
مهران سررشته درباره شرايط تيم ملي ايران بعد از مسابقات اردن و فيليپين صحبت كرد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ايسنا، مهران سررشته سرپرست تيم ملي بسکتبال درباره تورنمنت اطلس گفت: شهر سوشو دو سالن براي برگزاري تورنمنت اطلس دارد که تيم ايران در بازي با مقدونيه در سالن دوم اين شهر بازي کرد اما بازي دوم مقابل آمريکا در سالن اصلي شهر برگزار مي‌شود. حامد حدادي اولين بازي خود براي تيم ملي را مقابل مقدونيه انجام داد و اين بازي از اين لحاظ حائز اهميت بود.

او افزود: در جلسه فني مسابقات، اسپانسر تورنمنت اطلس از حضور تمام تيم‌ها تشکر کرد و از بقيه تيم‌ها خواهش کرد در مقابل ايران و ژاپن، بيشتر بازي جوانمردانه را رعايت کنند،‌ چون اين دو تيم تلاش مي کنند که به المپيک برسند.

سررشته گفت: تيم ملي بازي هاي خوبي را در اردن انجام داد. تيم‌هاي حاضر در غرب آسيا قوي بودند و تنها سوريه ضعيف بود. به همين خاطر بازي هاي خوبي در اين تورنمنت برگزار کرديم. در فيليپين هم دو بازي خيلي خوب انجام داديم و در بازي دوم با فيليپين، تنها تفاوت دو تيم در شوت ها بود که شوت هاي ايران وارد سبد نشد و شوت هاي فيليپين گل شد.

سررشته درباره دلايل گل نشدن شوت‌هاي ايران گفت: به سه دليل توپ ها گل نمي‌شد. اول کم‌تجربگي و سن پايين بازيکنان ايران، دوم جو بسيار سنگين سالن فيليپين که 28 هزار تماشاگر حتي موقع دريبل زدن بازيکنان فيليپين را تشويق مي‌کردند و سوم تغيير توپ و سبد بازي بود. بازيکنان ايران با اين توپ ها با وجود کيفيت خوب آن آشنايي نداشتند.

سرپرست تيم ملي بسکتبال افزود: از سير صعودي تيم راضي هستيم. کادرفني هم از اين روند صعودي راضي و به چيزي که مي‌خواهد نزديک شده است. از تمام بازيکنان هم تا به حال استفاده شده است.

انتهاي پيام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید