دورتموند مانع از پیوستن مخیتاریان به منچستریونایتد شد | اتاق خبر
کد خبر: 351809
تاریخ انتشار: 27 خرداد 1395 - 05:56
سران باشگاه بوروسیا دورتموند اعلام کردندند به هیچ وجه اجازه پیوستن مهاجم تیمشان به منچستریونایتد را نمی‌دهند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، هنریخ مخیتاریان که تا سال 2017 با بوروسیا دورتموند قرارداد دارد، مورد توجه چند باشگاه از جمله منچستریونایتد و آرسنال قرار دارد. 

هانس یواخیم واتسکه،‌ مدیر رییس اجرایی دورتموند در مورد پیشنهاد 24 میلیون پوندی شیاطین سرخ به مخیتاریان اظهار کرد: چهار ماه است برای تمدید قرارداد مخیتاریان تلاش می‌کنیم. اکنون می‌دانیم که او دیگر قراردادش را با ما تمدید نمی‌کند اما در هیچ بندی از قراردادش نیز اعلام نشده بود او به راحتی و هر زمانی که دوست داشت می‌تواند دورتموند را ترک کند. 

مینو رایولا که مدیر برنامه‌های مخیتاریان است، در مورد شرایط کنونی او گفت: پیوستن به منچستریونایتد برای هنریخ یک شانس بسیار بزرگ است. او می‌خواهد تحت هر شرایطی که شده به این تیم بزرگ انگلیسی برود.

دورتموند پس از پایان فصل گذشته دو بازیکن بزرگ خود را از دست داده است. متس هوملس به بایرن مونیخ پیوسته و ایلکای گوندغان نیز راهی منچسترسیتی شده است. آنها به هیچ وجه نمی‌خواهند بازیکن دیگری را از دست بدهند. 

البته اتفاق‌هایی از این دست پیشتر نیز برای دورتموند رخ داده است. وقتی بازیکنان قرادادشان را تمدید نمی‌کنند، باشگاه دو راه پیش رو دارد. اینکه بازیکن را در فصل ماقبل پایان قراردادش به فروش برساند و یا اینکه او را نگه دارد و پس از پایان قراردادش، بدون دریافت هیچ پولی او را بازیکن آزاد اعلام کند.

زمانی که قرارداد روبرت لواندوفسکی هم رو به پایان بود،‌ او قصد داشت به بایرن مونیخ برود اما سران دورتموند رفتن او به بایرن را ممنوع کردند. لواندوفسکی هم مجبور شد سال پایانی قراردادش را نیز در دورتموند بماند و با قراردادی آزاد راهی بایرن مونیخ شود. به نظر می‌رسد اکنون نیز مخیتاریان مجبور به انجام این کار است. 

با توجه به اینکه مدیران باشگاه اجازه خروج مخیتاریان را از دورتموند نمی‌دهند، این مهاجم ارمنی هم باید تا پایان قراردادش در این تیم بماند و پس از آن به هر تیمی که می‌خواهد برود.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید