خیلی‌ها قبل از بازی به توانایی اسلواکی شک داشتند | اتاق خبر
کد خبر: 351842
تاریخ انتشار: 27 خرداد 1395 - 07:53
کوژاک:
سرمربی اسلواکی با خوشحالی از نتیجه کسب شده برابر روسیه گفت: خیلی‌ها به توانایی تیمش قبل از بازی روسیه شک داشتند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، اسلواکی و روسیه در دومین دیدارشان در جام پانزدهم برابر هم به میدان رفتند که اسلواک‌ها در حالی که در بازی نخست به ولز باخته بودند در بازی دوم جبران کردند و با نتیجه 2 بر یک روسیه را شکست دادند تا شرایط‌شان برای صعود مساعد شود.

یان کوژاک، سرمربی اسلواکی بعد از پیروزی باارزش تیمش برابر روسیه گفت: با وجود ا ینکه دقایق آخر بازی برای من تمام نمی‌شد و استرس زیادی داشتم خوشبختانه به هدف‌مان رسیدیم و توانستیم به پیروزی برسیم. از اینکه روسیه را شکست دادیم به خود می‌بالم. خیلی‌ها قبل از این دیدار به توانایی تیمم شک داشتند و امیدوارم بعد از این بازی جواب‌شان را گرفته باشند. تیم من شایستگی‌های زیادی دارد و ما این موضوع را برابر روسیه به خوبی نشان دادیم.

کوژاک در ادامه گفت: در نیمه دوم فرصت این را داشتیم که گل سوم را هم به ثمر برسانیم. بازیکنانم در انتقال توپ از دفاع به حمله بسیار خوب عمل کردند و با بستن فضاهای زمین حریف اجازه ندادند تا روس‌ها زیاد به دروازه ما نزدیک شوند.

سرمربی اسلواکی در پاسخ به این سوال که آیا با این نتیجه شانس تیمش برای صعود بیشتر شده است یا خیر گفت: فعلا بازی انگلیس و ولز مانده که آن بازی نتیجه‌اش درباره سرنوشت تیم‌های صعود کننده تاثیرگذار خواهد بود. ما فعلا به بازی با انگلیس فکر می‌کنیم و امیدواریم که بتوانیم با نتیجه خوب دور گروهی را به پایان برسانیم. فعلا هر 4 تیم شانس صعود دارند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید