دولت و مجلس با همفکری بیشتر برای حل معضلات مردم گام بردارند | اتاق خبر
کد خبر: 351939
تاریخ انتشار: 27 خرداد 1395 - 22:14
اطلاعات از قول رییس جمهوری:
روزنامه اطلاعات در شماره پنجشنبه 27 خرداد به سخنان حسن روحانی در نشست سران سه قوه به میزبانی مجلس شورای اسلامی در تیتر نخست پرداخت و از قول وی‌ نوشت: امیدواریم بتوانیم با هماهنگی وهمفکری بیشتربرای اهدافی که مردم به ما رای داده اند برای حل معضلات مردم عمل

اتاق خبر - این روزنامه در مطلبی دیگر، با عنوان گفتگوی ظریف و کری برای رفع موانع اجرای برجام،‌ آورد:‌ محمد جواد ظریف و جان کری وزرای امور خارجه ایران و آمریکا در نشستی دوجانبه روند اجرای برجام و عمل به تعهدات طرف‌های مقابل را بررسی کردند. به گزارش ایرنا، این مذاکرات صبح چهارشنبه در هتل رادیسون‌بلو اسلو برگزار شد. وزارت امور خارجه آمریکاهم با انتشار بیانیه ای با تائید دیدار ظریف و کری در حاشیه اجلاس اسلو اعلام کرد: دو طرف در این دیدار در باره روند اجرای برجام گفتگو کرده‌اند.
روزنامه اطلاعات با انتشار عنوان اعطای تسهیلات ویژه بانکی به 7500 واحد صنعتی راکد،‌ می نویسد:‌ وزارت صنعت از بانک مرکزی خواسته است تا بدهی 7500 واحد صنعتی راکد را به منظور احیای آنها برای مدت یک سال به تعویق بیاندازد. به گزارش مهر، محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت و معدن و تجارت در برنامه شبکه خبر با بیان اینکه تبدیل رشد 10 درصد منفی به 6 درصد مثبت کار سختی بود که به آن دست یافته ایم، اما هنوز مشکلاتی باقی‌ است، افزود: زمانی که وزارت صنعت را تحویل گرفتیم با اشتباهات زیادی از دولت قبل مانند واگذاری‌های نابجا و اشتباه مواجه بودیم.
روحانیون بحرینی: انحلال جمعیت شیعی «الوفاق» آتش را شعله‌ ور می‌کند، عنوان دیگر این روزنامه به شمار می رود،‌ در تشریح این مطلب می خوانیم:‌ جمعی از روحانیون بحرینی حوزه علمیه قم با صدور بیانیه ای، اقدام رژیم آل خلیفه برای متوقف کردن فعالیت جمعیت اسلامی «الوفاق» بحرین را محکوم کردند.در بیانیه روحانیون بحرینی آمده است، اقداماتی همچون منحل کردن جمعیت الوفاق بحرین، تنها آتش را شعله ور می کند.
«نرخ بیکاری به 11.8 درصد رسید» و «ارتش عراق کنترل سد فلوجه را به دست گرفت» دیگر عنوان های صفحه نخست روزنامه اطلاعات است.

ایرنا

94110

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید