شهرام محمودی: لیگ جهانی برای ایران مهم است | اتاق خبر
کد خبر: 351990
تاریخ انتشار: 28 خرداد 1395 - 04:53
پشت خط زن تیم ملی والیبال ایران قبل از آغاز نخستین دیدار کشورمان در لیگ جهانی گفت: این مسابقات برای ایران بسیار مهم است زیرا برای حضور شایسته در المپیک به تیم کمک خواهد کرد.

به گزارش اتاق خبر به نقل از مهر، شهرام محمودی در خصوص وضعیت تیم ملی در ریو گفت: اوضاع مقداری بهتر شده است اما هنوز با مسائلی همانند تنظیم آب و هوا، تنظیم خواب و تنظیم غذا مقداری مشکل داریم اما نسبت به روز اول بهتر شده ایم و امیدواریم برابر برزیل با آمادگی کامل در زمین حاضر شویم.

وی تصریح کرد: در مجموع تیم ایران نسبت به دو روزی که در تهران تمرین کرد، آمادگی بهتری دارد چون حدود ۴ روز استراحت کردیم و دو روز تمرین داشتیم و بچه ها اینجا آماده‌تر هستند. امیدوارم در زمین هرچه توان داریم به اجرا و بازی خوبی را به نمایش بگذاریم.

پشت خط زن تیم ملی والیبال درباره وضعیت تیم ایران در نخستین دیدار مقابل برزیل افزود: با تمام توان بازی خواهیم کرد. یعنی هر چه داشته باشیم در زمین می گذاریم اما به شرایط بازی برمی‌گردد که چه اتفاقی در مسابقه بیافتد. امیدورام که بتوانیم تورنمنت را خوب شروع کنیم. لیگ جهانی برای تیم ایران مهم است، از این نظر که اعتماد به نفس بازیکنان را افزایش می دهد برای المپیک.

تیم ملی ایران به المپیک راه پیدا کرده است و اکنون که در شهر میزبان این رقابتها قرار دارد، محمودی گفت: وقتی به اینجا آمدیم صحبت همین بود که اگر به المپیک راه پیدا نمی کردیم چه طور می توانستیم شرایط ریو را تحمل کنیم. خیلی خوشحال کننده ست که می دانیم در المپیک هستیم. در مجموع خیلی خوشحالیم که در المپیک هستیم و دو ماه دیگر به ریو باز خواهیم گشت که حس خوبی دارد. ما کار خود را انجام دادیم و المپیک دو ماه دیگر است و حالا باید روی لیگ جهانی تمرکز داشته باشیم.

تیم ملی والیبال ایران ساعت ۲۱:۴۰ روز پنجشنبه دیدار افتتاحیه لیگ جهانی را مقابل برزیل برگزار می کند.

94105

نظرات
ADS
ADS
پربازدید