شرایط برای همه تیم ها یکسان نیست | اتاق خبر
کد خبر: 352070
تاریخ انتشار: 28 خرداد 1395 - 15:12
محمودی:
پشت خط زن تیم ملی والیبال ایران گفت: تمام تیم های همگروه ایران از قاره آمریکا هستند و از شرایط بهتری نسبت به ایران برخوردارند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، شهرام محمودی بعد از شکست سه بر صفر تیم ملی والیبال ایران مقابل برزیل گفت: برزیل ایران را با سرویس های خود آزار داد و نتوانستیم در حمله آن طور که باید ظاهر شویم.

وی با بیان اینکه روز خوب برزیلی ها بود، تصریح کرد: تیم ایران هنوز با شرایط هماهنگ نشده است. نزدیک به 7 ساعت اختلاف ساعت بین ایران و برزیل وجود دارد و از طرف دیگر تیم ایران مسابقات سختی را در توکیو پشت سر گذاشته است. به هر حال اولین بازی آن طور که توقع داشتیم انجام نشد.

پشت خط زن تیم ملی والیبال افزود: شرایط تیم ها یکسان نیست و ایران تنها تیمی است که از قاره ای دیگر به ریو آمده و سایر تیم ها با پشت سر گذاشتن مسافتی کوتاه به برزیل رسیدند.

وی با بیان اینکه تیم ایران بازی به بازی بهتر خواهد شد گفت: اما تا تیم شرایط ایده آل خود را پیدا کند باید به صربستان سفر کند تا در وضعیت جدید مسابقات را دنبال کند. درهر صورت چاره ای نیست و باید با همین شرایط پیش برویم چرا که به بازی های آینده امیدوار هستیم.

محمودی در پایان تاکید کرد: تیم ایران در صربستان و تهران می تواند بردهای خوبی داشته باشد. این مسابقات برای ایران بسیار اهمیت دارد، زیرا آماده سازی تیم برای المپیک مهم است.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید