فهميده‌ايم كه مي‌توانيم بهتر و بهتر باشيم | اتاق خبر
کد خبر: 352173
تاریخ انتشار: 29 خرداد 1395 - 06:05
باوئرمان:
سرمربي تيم ملي بسكتبال ايران از عملكرد بازيكنانش در مرحله نخست تورنمنت اطلس راضي است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ايسنا، ديرك باوئرمان، سرمربي تيم ملي بسكتبال ايران بعد از پيروزي برابر ليتواني اظهار كرد: این مسابقه بیشتر شبیه یک جنگ بود تا بازی بسکتبال. یکی از مسابقاتی بود که تیم با انگیزه قوی‌تر در آن برنده می‌شود. در این بازی به بازیکنان خود آنچه لازم بود را گفتیم تا از نظر فکری و روحی آماده باشند.

او افزود: زمانی که چند امتیاز در اواخر بازی عقب بودیم، با یک وقت استراحت به بازیکنان خود این روحیه را دادم که به بازی برگردند. این صحبت ها نتیجه داد و بازیکنان به بازی برگشتند.

باوئرمان همچنين گفت: دیدار با لیتوانی خیلی سخت بود. تیم حریف از ما با تجربه تر بود و داوران چینی در بازی قضاوت می‌کردند. می‌دانستیم که باید بسیار متمرکز و از نظر ذهنی منظم باشیم. ما انگیزه زیادی داشتیم. بازی خوبی برای ما بود و اعتماد به نفس تیم را بالا برد و از این برد خوشحالم.

سرمربي تيم ملي بسكتبال افزود: به نظرم در ديدار قبلي كه برابر آمريكا داشتيم بهتر تاکتیک‌ها را اجرا کردیم ولی امروز بازی خواسته‌ها بود. گاهی باید یک بازی را ببرید و از نظر ذهنی خود را قوی کنید. وقتی در مسابقات غرب آسیا برنده شدیم، درباره خودمان به این نتیجه رسیدیم که این توانایی را داریم در بازی‌های سخت و نزدیک نيز برنده شویم و از نظر ذهنی خودمان را بالا بکشیم که امروز هم همین اتفاق افتاد.

او درباره ادامه مسابقات گفت: ما در مرحله بعد هم با همین سبک پیش می‌رویم. برایمان مهم است که بهتر شویم. توپ را بهتر حرکت داده و بهترین تصمیم ها را بگیریم. ضمن این که سعی کنیم حامد را بهتر در تیم جا بیاندازیم.

انتهاي پيام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید