مرگ یک نفر در حادثه شهران | اتاق خبر
کد خبر: 352192
تاریخ انتشار: 29 خرداد 1395 - 09:05
معاون فنی عمرانی فرمانداری تهران با اشاره به انفجار خط لوله گار منطقه شهران که بامداد امروز رخ داد، گفت: متاسفانه این حادثه تاکنون یک کشته برجای گذاشته است.

به گزارش اتاق خبر، غلامحسین آرام عصر جمعه افزود: وقوع این حادثه در ساعت 4:30 صبح امروز به دلیل خلوت بودن معابر خوشبختانه کمترین تلفات جانی را در پی داشته است.
وی با بیان اینکه تاکنون مرگ یک نفر در این حادثه قطعی شده خاطر نشان کرد: به محض اطلاع از وقوع حادثه تیم های امدادی اورژانس، آتش نشانی ، هلال احمر، آب ، برق ، گاز ، عوامل اجرایی شهرداری و فرمانداری تهران در محل حاضر و فعالیت خود برای مهار حریق و ایمن سازی محل را آغاز کردند.
وی با بیان اینکه حریق ناشی از انفجار لوله گاز پس از 2 ساعت مهار شد، اظهارکرد: هنوز به طور قطع اطلاعاتی در خصوص علت حادثه در دست نیست و کارشناسان در حال بررسی موضوع هستند.
ساعت 4 و 30 دقیقه بامداد جمعه در تقاطع خیابان یکم شهران و خیابان کوهسار (در شمال غرب تهران) حادثه انفجار لوله گاز رخ داد.
این آتش سوزی در ساعت 4 و 30 دقیقه صبح جمعه در تقاطع خیابان یکم شهران و خیابان کوهسار این منطقه و در محل تونل مترو رخ داد.
انفجار لوله گاز موجب ایجاد گودالی به طول حدود 100 متر و عرض و عمق بیش از 50 متر شده است.
دو ساختمان اداری و مسکونی در محل حادثه دچار حریق شدند ولی به گفته ماموران اورژانس در ساختمان هایی که دچار حریق شده اند تلفات و مصدوم وجود نداشته اما بیم آن می رود که تعدادی از ماموران مترو (بین دو تا پنج نفر ) در زیر آوار مانده باشند.
به دنبال صدای مهیب انفجار شمار زیادی از ساکنان اطراف محل آتش سوزی از بیم ادامه خطر سراسیمه از خانه خود خارج شده و با حضور در خیابان های اطراف تا ساعت 6 و 30 در بیرون از خانه خود حضور داشتند.

منبع: ایرنا

94104

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید