براي من برد تيم مهم است | اتاق خبر
کد خبر: 352199
تاریخ انتشار: 29 خرداد 1395 - 09:33
محمد جمشيدي:
ملي‌پوش بسكتبال ايران كه گل پيروزي بخش تيم ملي برابر ليتواني را به ثمر رساند مي‌گويد تنها بردن تيم برايش مهم است نه چيز ديگر.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ايسنا، محمد جمشيدي يكي از ستاره‌هاي تيم ملي بسكتبال در تورنمنت اطلس چين بود كه با پرتاب پيروزي بخشش در ديدار برابر ليتواني عملكرد خوبش را كامل كرد. در لحظه‌هاي حساس اين مسابقه و در ثانيه‌هاي پاياني كه ايران و ليتواني پابه پا پيش مي‌رفتند جمشيدي با اعتماد به نفسي بالا شوتش را وارد سبد حريف كرد و حكم سومين پيروزي تيم ملي را در اين تورنمنت امضا كرد.

او درباره اين مسابقه اظهار كرد: بازی سختی بود و لیتوانی هم یکی از بهترین تیمهای این تورنمنت است. اين تيم واقعا بسكتبالي فيزيكي دارد و بازيكنانش به خوبي اين رشته را مي‌فهمند. رقابت با آنها كه صاحب سبك در اين رشته هستند واقعا دشوار بود. نكته جالب توجه اين تيم درصد شوت بسيار خوب بازيكنانش است كه كار دفاعي برابرشان را واقعا دشوار مي‌كند.

ملي‌پوش بسكتبال افزود: خدا را شكر كه در اين مسابقه واقعا تمركز كافي داشتيم و توانستيم بر ميدان حاكم شويم. دفاع بسيار خوبي انجام داديم و توانستيم در ثانيه‌هاي پاياني برنده ميدان شويم.

جمشیدی درباره اين موضوع كه سرمربي تيم ملي رقابت با ليتواني را به ميدان جنگ تشبيه كرد، گفت: دقیقا همينطور بود. لیتوانی خیلی فیزیکی بازی می کرد و بسكتبال درگيرانه داشت. به نظر من این دیدار  زیاد شبیه بسکتبال نبود و بیشتر زمان بازی جنگ تن به تن بود. به واقع در این نوع بازی هرتیمی تمرکزش بیشتر باشد برنده بازی خواهد بود.

او در پاسخ به اين سوال كه عملكرد خوب خودش به خصوص گل پيروزي بخشش را چطور ارزيابي مي‌كند؟ گفت: من مواردی که تیم نیاز دارد و خواست كادرفني است را انجام می‌دهم و سعي مي‌كنم آنچه از من خواسته شده را عملي كنم. برای من فقط موفقیت تیم مهم بوده و هست نه اينكه خودم چه كرده باشم.

انتهاي پيام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید