انگلیس با داشتن دروازه بانی چون «جو هارت» خوش شانس است | اتاق خبر
کد خبر: 352208
تاریخ انتشار: 29 خرداد 1395 - 10:23
وینسنت کمپانی:
«وینسنت کمپانی» از هم تیمی اش در منچستر سیتی بعد از اشتباه روی دریافت گل مقابل «ولز» دفاع کرده است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری مهر، «جو هارت» در دریافت ضربه آزاد «گرث بیل» که از فاصله ۳۵ یاردی زده شد، اشتباه کرد اما تیم ملی فوتبال انگلیس با گل های «جیمی واردی» و «دنیل استوریج» نجات یافت و با این برد ۲ بر یک، صدر نشین گروه B شد.

کمپانی که به عنوان آنالیزر برای ساکرنت در فرانسه مشغول به فعالیت است اعتقاد دارد که این دروازه بان برای مردان  «روی هاجسون» در داخل و بیرون زمین بسیار مهم است.

«کمپانی» گفت: آن اشتباه مهم نبود، بهتر است که هر چه زودتر آن را فراموش کنیم. آن حادثه برای تیمش گران تمام نشد؛ او همه چیز را قبل از آن اتفاق و ما بقی بازی به درستی مدیریت کرد. انگلیس با داشتن دروازه بانی چون «جو هارت» خیلی خوش شانس است، اطمینان دارم او در مراحلی که انگلیس نیاز به پیشرفت دارد به داد آن ها می رسد.

مدافع بلژیکی منچستر سیتی افزود: او به عنوان یک بازیکن پیشرفت کرده است، اما به عنوان یک شخصیت در رختکن تمام وظایف را به عهده می گیرد. او حالا شانه های بزرگی برای مسئولیت پذیری دارد. مهم نیست عملکردش در زمین بازی چطور باشد، این باعث می شود که او یک رهبر طبیعی برای تیم شود. قبل از اینکه مردم درباره اشتباهش صحبت کنند، به این فکر کنند که اگر او نبود انگلیس با چه فقدانی مواجه می شد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید