هنوز کار خاصی انجام ندادیم | اتاق خبر
کد خبر: 352507
تاریخ انتشار: 30 خرداد 1395 - 05:16
اینیستا:
هافبک تیم ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ملی اسپانیا معتقد است هنوز تیمش به جایگاه خاصی نرسیده و تنها بر صعودش به مرحله بعد را قطعی کرده است.

به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ گزارش ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اتاق خبر، به نقل از ایسنا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌، آندرس اینیستا که در دیدار نخست اسپانیا  در یورو برابر چک به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شده بود، در بازی دیشب برابر ترکیه نیز دوباره به این جایزه رسید.

هافبک تیم ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ملی اسپانیا گفت: از تمام کسانی که به من اعتماد دارند، تشکر می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنم. همیشه به این موضوع فکر می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنم که در یک ورزش گروهی، یک نفر همه کارها را انجام نمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد. هر بازی شرایط خاص خودش را دارد. از این‌که به چیزی که می‌خواهیم می رسیم و بازیکنان بازی خوبی را به نمایش می‌گذارند، لذت می برم. در تمام فصل  ‌ها لحظات خوب و بد وجود دارد. هنوز کاری انجام ندادیم اما صعودمان به مرحله بعد را قطعی کردیم.

اینیستا درباره سه گلی که اسپانیا به ثمر رساند نیز اظها‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ر کرد: بازیکنان خوبی برای گلزنی در اختیار داریم. زمانی که حریفان بسته بازی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند، بازی تماشایی نخواهد بود و ایجاد موقعیت روی دروازه حریف، سخت می‌‌‌‌‌‌‌شود.

هو‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ران ترکیه، آردا توران هم‌بازی اینیستا را در بارسلونا را هو کردند. هافبک کاتالانی در این رابطه گفت: شرایط سختی است که از طرف هموطنانت هو شوی. این اتفاق را برای او بد می‌دانم. توران بازیکن خوبی است. پس از پایان بازی او را تحسین کردم و برایش  بهترین  را آرزو کردم تا در این ر‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌قا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بت‌ها باقی بمانند.

یوفا یازده بازیکن برتر دور اول این بازی‌ها را انتخاب کرد اما اینیستا در آن حضور نداشت. هافبک بارسلونا در این باره گفت: فکر نمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنم یوفا چیزی برای پنهان کردن داشته باشد. اگر من این جا هستم، به این خاطر است که شایسته دریافت این جایزه بودم. این جایزه را می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانیم با بازیکنان دیگر تیم تقیسم کنیم.

انتها‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ پیا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌م/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید