دو مرد در آب های ساحلی و رودخانه رودسر گیلان غرق شدند | اتاق خبر
کد خبر: 352513
تاریخ انتشار: 30 خرداد 1395 - 05:40
فرمانده نیروی انتظامی رودسر از غرب شدن دو مرد 47 و 30 ساله در آب های ساحلی و رودخانه این شهرستان خبر داد.

به گزارش اتاق خبر، سرهنگ رمضانعلی پورقاسم گفت: ساعت 19 و 21 دقیقه پنجشنبه گذشته در پی تماس تلفنی با مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر غرق شدن فردی در رودخانه روستای کلکاسرا ، ماموران انتظامی پس از حضور در صحنه دریافتند که جسد، متعلق به فردی 47 ساله اهل و ساکن روستای یادشده می باشد.
وی ادامه داد: متوفی که دارای بیماری صرع بوده و برای ماهیگیری در ساحل رودخانه حضور داشت، به دلیل تشنج داخل آب افتاده و دچار ایست قلبی شده است.
فرمانده انتظامی شهرستان رودسر اظهار داشت: جسد متوفی توسط عوامل شهرداری به سردخانه بیمارستان شهید انصاری رودسر انتقال داده شد.
وی همچنین از غرق شدن یک جوان 30 ساله در حوالی ساحل للارود این شهرستان خبر داد.
سرهنگ پورقاسم ادامه داد: ساعت هشت و 25 دقیقه پنجشنبه گذشته نیز در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر غرق شدن یک نفر در ساحل للارود رودسر ، ماموران انتظامی با حضور در محل، دریافتند که جسد متعلق به جوانی 30 ساله اهل و ساکن شهر رحیم آباد است.
وی اظهار کرد: متوفی به دلیل نا آشنایی با فنون شنا در دریا غرق شده و جسد او نیز توسط عوامل اورژانس به سردخانه بیمارستان شهید انصاری رودسر تحویل شد.
وی از همه شهروندان و مسافران خواست بمنظور جلوگیری از بروز حوادث مشابه، از شنا کردن در محل های غیر مجاز و دارای تابلوی شنا ممنوع به شدت پرهیز کنند.
شهرستان رودسر در 75 کیلومتری شرق مرکز استان گیلان واقع شده و 45 کیلومتر نوار ساحلی دارد.

منبع: ایرنا

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید